Alergiků přibývá. Pravidelné čistění koberců je v mateřské školce nutnost

Pracuji jako učitelka v soukromé mateřské školce v Brně. Musím říct, že za posledních pár let přibylo alergických dětí. Spousta z nich je alergická hlavně na prach a roztoče. O to větší pozornost nyní věnujeme čištění koberců, které jsou ve školce nutnost. Máme ale ještě další požadavky. Například absolutní nezávadnost chemie, která se na čištění koberců používá. V neposlední řadě je pro nás důležité i to, aby školka nemusela přerušit svůj provoz.

 

Firmu, která by koberce v naší školce vyčistila, jsem nehledala ani moc dlouho. Kladné recenze, které jsem na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. četla, úplně převálcovaly nabídky čištění ostatních firem. Nebylo tedy na čím váhat. Zavolala jsem na centrálu a domluvila si víkendové čištění, abychom mohli mít již v pondělí vše čisté a uklizené. Je skvělé, že jsou pracovníci A SERVISU tak flexibilní, a že víkendové čištění pro ně není žádný problém. Ušetřilo nám to spoustu starostí.

 

Koberce přijeli vyčistit kotoučovým strojem, vysavačem a chemií. Bylo mi vysvětleno, že je tato chemie velmi kvalitní a dezinfekční. Likviduje jak nečistoty, tak i bakterie, alergeny a roztoče, kteří se v koberci nacházejí. Pro děti tedy naprosto ideální.

 

Nejprve nanesli pánové na koberec chemii a nechali ji působit. Poté začali koberec kartáčovat kotoučovým strojem. Z chemie vznikala pěna, kterou po čištění odsáli speciálním vysavačem. Musel být opravdu výkonný, protože koberec byl na omak téměř suchý. Nemuseli jsme se tedy bát, že si v pondělí děti nebudou moct na koberci hrát a my pro ně tak budeme muset vymyslet náhradní program.

 

Celá školka krásně voněla čistotou a koberec byl tak krásně měkký, že i já jsem si na něj chtěla jít lehnout a hrát si. Čistění koberců nám firma A SERVIS teď zajišťuje pravidelně a můžeme ji jen doporučit!

Čištění fasád, výškové mytí oken a nano impregnace prosklených ploch Brno

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje po celé České republice, na Slovensku a také v Německu a Rakousku profesionální mytí oken a výloh. Její pracovníci provádí mytí oken a výloh i ve výškách. K tomu používají vysokozdvižnou techniku. Ke snadnějšímu přístupu mají k dispozici také hydraulická ramena. Tuto techniku volí přednostně. Používají ale i horolezeckou a speleologickou techniku. Tato technika je většinou použita tam, kam není možné s vysokozdvižným ramenem zajet. Musí být ale příznivé povětrnostní podmínky. Pracovníci A SERVISU jsou pro tuto práci kvalifikovaní a mají platnou licenci. Jsou prozkoušeni lektorem a mají tak pro tuto práci platné testy.

 

Mytí oken a výloh je realizováno nepravidelně, jednorázově nebo v pravidelně se opakujících intervalech 1×7, 1×14, 1×30, 1×60, 1×190 dní. Spolu s okny a výlohami jsou umyty i okenní parapety (vnitřní i vnější), kličky, okenní rámy a odstraněny jsou i nečistoty v okolí oken, jako jsou například organická znečištění či hnízda.

 

 

 

Ve výškách lze zajistit čištění, mytí nebo nano impregnaci skleněných střech a stříšek, světlíků, zimních zahrad, skleníků, skleněných fasád výškových budov, světelných reklam, bannerů, log, pylonů, opaxidových podkladů log, výstrčí, reklamních cedulí, směrových cedulí a dopravního značení, protihlukových stěn a bariér, plechových, ocelových, hliníkových, kazetových a sendvičových stěn, zdí, plášťů a opláštění budov, objektů, hal, výrobních, skladových, logistických a obchodních center, retailových parků, skladovacích hal, průmyslových objektů, výrobních závodů a hal.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *