Mytí oken už jen s pravidelnými servisními cykly

Naše firma sídlící okraji Prahy hledala před třemi roky kvalitní úklidovou firmu, která by firmě zajistila veškeré úklidové služby. Dříve jsme měli zajištěné úklidy přes různé úklidové firmy, nicméně nám nevyhovovali nebo po čase spolupráce jejich kvalita práce rapidně upadala.

Hledali jsme dál a od jedné firmy, s kterou spolupracujeme, jsme dostali kontakt na firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., kterou velmi vychvalovali. Tak jsme si řekli, že tuto úklidovou firmu vyzkoušíme, už jsme neměli co ztratit. Pozvali jsme si A SERVIS LIPKA na jednorázové mytí oken.

Dojela 4-členná skupina zaměstnanců úklidové firmy. Byli velice milí, usměvaví a především dorazili přesně v předem domluvený termín. V rychlosti si firmu proběhli, aby zmapovali, kde začnou a jakým způsobem budou postupovat. Ihned se pustili do práce.

Okna umyli pomocí různých přípravků, postírali a nakonec okna dokonale vyleštili bez jakýkoliv zbytkových šmouh nebo map po leštění. A nejvtipnější je, že na to použili pouze 100% bavlněnou plenu, žádné leštící přípravky! Okna zářila jako nikdy předtím. Byli jsme nadšeni. Musím ještě vyzdvihnout, že to měli velice rychle hotové a opravdu na vysoké úrovni.

Další den jsme firmu zkontaktovali, abychom jim poděkovali za skvělé mytí oken a rovnou se domluvili na další termín. Nabídli nám pravidelné servisní cykly, kde mají více variant a možností na sestavení cyklů. My jsme se s firmou A SERVIS nakonec domluvili na pravidelných cyklech, které nám byly ušité na míru. K tomu jejich cenové relace se pohybují úměrně konkurenci, v určitých službách i levněji než jinde. Takže velká spokojenost ve všech směrech.

S firmou spolupracujeme již třetí rok a kvalita zůstává stále na vysoké úrovni. Velké doporučení firmy A SERVIS LIPKA.

Firma, který zvládla vyčistit velkou plochu koberců za jeden den!

Rádi bychom napsali pár poznatků ze strojového čištění koberců, které nabízí firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o. S touto firmou jsme se poprvé setkali u zakázky na mytí výloh naší čajovny, která se nachází v centru Prahy. Pracovníci firmy k nám už nějaký čas chodili mýt výlohy, takže jsme věděli, že se jedná o spolehlivou firmu, se kterou nikdy nebyl žádný problém.

V naší čajovně máme nespočet koberců, které jsou jak na podlahách, tak i zavěšené na stěnách. Čajovna je otevřená už 3 roky a za tu dobu jsme koberce, po kterých naši zákazníci chodí v botách, nechali čistit pouze dvakrát a pokaždé s jinou firmou.

Čajovna má celkem šest místností a každá má koberce jak na podlaze, tak i na stěně do výšky1 metru, aby se zákazníci mohli opřít. Obě firmy nám koberce čistily extraktorem, což nebyl nejlepší způsob čištění. Koberce zůstaly dlouho mokré a posléze se na nich oblevily mapy, které sice nebyly díky barevnosti koberců příliš zřetelné, ale čištění jednoduše nebylo podle našich představ, takže jsme chtěli koberce dočistit svépomocí, což se nám také bohužel nepovedlo.

S pracovníky z firmy ASERVIS jsme se domluvili na vyčištění koberců poté, když nám řekli o jejich metodách čištění strojovou technikou, kterou jsme do té doby neznali. Jejich tým na čištění koberců musíme opravdu pochválit. Práce dopadla nad naše očekávání, protože jsme nevěřili, že koberce budou vypadat jako nové. Samotné čištění trvalo pouhý jeden den, což pro předešlé firmy bylo doslova sci-fi.

Největší radostí pro nás ovšem bylo, že si i několik zákazníků všimlo nadýchaného vzhledu a sytých barev, které koberce měli na prvopočátku jejich používání. Koberce necháváme nyní od této firmy čistit pravidelně dvakrát do roka, abychom předešli většímu znečištění. Tato firma si rozhodně zaslouží povšimnutí a za naši čajovnu jim děkujeme.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *