Sháníte bydlení na ubytovně? Najdete ho v Dýšině u Plzně

Jedete na několik dní na západ Čech a potřebujete sehnat levné ubytování, klidně i na nějaké ubytovně? Kvalitní a zároveň levné zázemí najdete v obci Dýšina, která se nachází jen několik kilometrů od centra Plzně.

Obec Dýšina je známá především golfistům. Na jejím okraji totiž leží známý golfový areál, v němž se pořádají významné turnaje tuzemského i mezinárodního formátu. Malá obec s několika stovkami stálých obyvatel však disponuje i ubytovací kapacitou. Pro nenáročné je ideální volbou Ubytovna Dýšina, která se nachází jen kousek od zmíněného Golf Parku.


Máte možnost se ubytovat na 1 den, ale i několik týdnů

Levné ubytování v Plzni Dýšině je vhodné například pro turisty, kteří přijíždějí na Plzeňsko za poznáním zdejších krás či za kulturou. Ubytovnu však mohou využít i ti z vás, kteří sem přijíždějí za prací a nemá pro vás cenu si shánět dlouhodobý pronájem bytu. Zamluvit se dá lůžko klidně i na pouhou jednu noc. Čím déle zde však pobudete, tím levněji vás ubytování vyjde. Základní cena za 1 lůžko je 200 Kč/den, při několikadenním pobytu však jedna noc může vyjít i na pouhých Kč, což už je ve srovnání s většinou podobných zařízení v Plzni a okolí velmi příznivá nabídka, možná vůbec nejnižší.


V areálu najdete ideální podmínky pro klid a odpočinek

Pokoje jsou dvou a třílůžkové, standardně vybavené. Objekt je sám o sobě útulný, má například i vlastní parkovací stání či venkovní posezení s grilem a antukovým hřištěm pro míčové sporty. Oceníte i minimální hluk, na rozdíl od většiny ubytoven v centru měst zde nečekejte žádné rušné prostředí. Ideální zázemí pro odpočinek.


Pokud vás zajímá více informací o možnosti zajištění levné ubytování na Ubytovně Dýšina, pak navštivte její webové stránky, kde najdete kontaktní formulář a telefonní číslo, na kterém si lze ubytování zajistit. Na stránkách najdete i fotogalerii, z níž se přesvědčíte, že tato ubytovna patří k útulným.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *