Spolehlivá firma na hloubkové čištění koberců v Praze, která to umí!

Jsme menší firma v blízkosti Prahy a minulý měsíc jsme renovovali kanceláře. Jako při každé rekonstrukci se i u nás dost prášilo. Nejvíc se to bohužel podepsalo na kobercích. I po důkladném úklidu jsou koberce zašedlé a vůbec to nevypadá dobře. Uznal jsem, že běžný vysavač nestačí a začal se poohlížet po nějaké firmě na čištění koberců.

 

Ptal jsem se i mezi známými a dostal doporučení  na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí mimo čištění koberců u další úklidové služby. Neváhal jsem a do firmy zavolal. Dostalo se mi velmi vstřícného přístupu. Domluvili jsme se na termínu. Nebyl problém ani s večerními hodinami po pracovní době.

 

Pracovníci dorazili ve smluveném termínu, prohlédli si místnosti a vrhli se do práce. Firma A SERVIS LIPKA používá k čištění koberců kotoučový stroj a čistící rotační kotouč. Strojová metoda čistí koberec do hloubky, proto veškeré nečistoty vyplují na povrch a následně vše vysaje kvalitní třímotorový vysavač. Měl jsem tu možnost pracovníky sledovat a musím konstatovat, že byli velmi pečliví a práce jim šla od ruky.

 

Když měli hotovo, skoro jsem kanceláře nepoznával. Tak zářivé koberce jsme neměli hodně dlouho. Troufám si říct, že vypadají lépe než, když jsme je pořizovali. Dokonce i protlačená místa od kolečkových židlí jsou pryč. Neuvěřitelné. Zpočátku jsem byl trochu skeptický vůči ceně, ale teď už rozumím. Pokud chcete spolehlivou firmu na čištění koberců Praha, volejte A SERVIS LIPKA!

 

 

 

 

Výškové práce čištění fasád a výloh

 

Ať se nám to líbí nebo je, občas přijde v životě chvíle, kdy je potřeba si přiznat, že na něco sami nestačíme a potřebujeme pomoci. My jsme se do takové situace dostali poměrně nedávno, kdy jsme po známých převzali správcovství moderního bytového domu nedaleko centra města.. 

 

 

Ačkoliv už jsme předtím několik domů spravovali, tohle bylo úplně jiné kafe. Nejen, že se jednalo o velmi dobře vypadající a moderně zařízený objekt plný mladých nájemníků, jeho strategická poloha jej činila velice žádaným, což mimo jiné kladlo na správce vysoké nároky v ohledu údržby, protože jinak by tam samozřejmě tolik lidí bydlet nechtělo.

 

Už zkraje se ukázalo, že udržovat normální chod domu a zároveň jeho údržbu svépomocí je nemožné, navíc se v tomto případě ani nedalo přesvědčit nájemníky, aby si většinu úklidových prací zajišťovali sami, jelikož původní smlouvy toto nezahrnovaly a nikomu se do toho samozřejmě dobrovolně nechtělo.

 

Byli jsme tudíž nuceni hledat pomoc u profesionálů a zařídit si jak běžný úklid domu, tak mytí oken, jenže kdo dneska pracuje v takovém měřítku, aby byl schopný zajišťovat byť třeba jen mytí oken v celém objektu takovéto velikosti? Takové firmy jsou většinou zaneprázdněny zakázkami pro korporace, které jim také štědře za služby platí. Naštěstí jsme narazili na společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se toho ujala a my jsme s ní už několik let navýsost spokojeni. Doporučujeme!

 

 

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *