S graffiti zatočí spolehlivá úklidová firma! Antigraffiti, odstraňování Praha

S manželem a dvěmi dětmi žijeme na kraji města v dvoupatrovém rodinném domě. Je to klidnější okrajová část, která je jak dělaná pro rodiny s dětmi. Jediné, co zde máme za problém, jsou sprejeři a jejich „nájezdy“ po domech a ničení fasád. Ono je to možná způsobené i právě tím, že je to klidnější část Prahy, kde není tolik očí a mají na své „umění/ničení“ klid a více času.

Jelikož jsme byli jeden z posledních domů v okolí, který ještě nebyl postižen těmito nešvary, rozhodli jsme se s manželem, že tomu zkusíme nějakým způsobem předcházet a začali jsme hledat možnosti, jak se bránit. Narazili jsme na spoustu firem, které se zabývají antigraffitovými nátěry, takže když jsme vybírali, hodně jsme se zaměřovali na kvalitu, pozitivní ohlasy spokojených zákazníků a taky jsme se dívali i na cenovou relaci.

Po dlouhém probírání se těmito firmami nám nejlépe vyšla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která neměla snad ani jednu negativní odezvu od zákazníků a měli skvělé cenové podmínky.

Firmu jsme tedy zkontaktovali, nahlásily rozměry venkovních stěn k nanesení antigraffitové ochrany, ihned nám řekli přibližnou cenu a domluvili s námi konkrétní termín.

Musíme pochválit slečnu, se kterou jsme vše domlouvali. Byla velice milá, ochotná a vše nám vysvětlila. Už chápeme ty všechny kladné ohlasy ostatních lidí. Jejich přístup je nesrovnatelný.

Firma pak přijeli v přesně stanovený termín a ihned se pustila do práce. Zaměstnanci byli rychlí a pečliví. Antigraffitovou ochranu nanesli po celé ploše domu a zaručili nám 100% úspěšnost při odstranění graffiti, kdyby se tu objevilo.

Trvanlivost ochrany je až 6 let, což je také příjemná informace a hlavně, v našem případě je to skvělá investice. Za opravy fasády a zamalování graffiti bychom se nedoplatili, takže jsme rádi, že tomu takhle předcházíme. Firmu A SERVIS LIPKA doporučujeme.

Na čištění koberců tu máme profesionála! Drhnoucí kotoučový stroj Praha

Vlastním relativně dost vytíženou posilovnu v centru Prahy. Máme to tu zařízené tak, že si tu najdou své i ti nejnáročnější. Díky tomu a zároveň našemu vlídnému přístupu a pohodové atmosféře jsme oblíbení a dost navštěvovaní. Máme tu paní na klasický úklid jako je poklízení v šatnách, čištění sprch a záchodů, stírání prachu a podobně, také nám vysává zátěžové koberce, které máme po celé posilovně.

Nicméně při takovém vytížení, už klasický vysavač na koberce nezabírá a neodstraní hlubší, zašlapané nečistoty. Tak jsem se rozhodl, že si na to necháme zavolat firmu, která nám s tím pomůže.

Začal jsem tedy hledat úklidovou firmu, která má v tomto směru zkušenosti. Dostal jsme od kamaráda kontakt na firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., s kterou má bohaté zkušenosti. Když jsem si firmu projížděl na internetu, našel jsem spoustu kladných ohlasů, recenzí a především spokojených zákazníků.

Ihned jsem firmu zkontaktoval a nahlásil rozměry koberců. Obratem mi byl zaslán finanční návrh a domluvili jsme termín, kdy by nás mohla firma navštívit.

Tři dny poté dojeli zaměstnanci této úklidové firmy přesně v předem stanovený čas. Prošli si celou posilovnu, aby věděli, jak postupovat. Bez zbytečného zdržování se pustili do práce.

Donesli si na to těžký kotoučový stroj, který zaručí kvalitní hloubkové čištění koberce za pomocí účinné a zároveň šetrné chemie. Sice je tato metoda pomalejší, ale výsledek je v porovnání s jinými metodami nesrovnatelný.

Žádné fleky, skvrny, jen krásně vyčištěný koberec, který zároveň i vydenzifikovali, zbavili veškerých nežádoucích mikroorganismů a především všem kobercům navrátili jejich původní barvu a vzhled. Za mě tedy velké nadšení a určitě u nás firma A SERVIS LIPKA nebyla naposledy. Těším se na další spolupráci.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *