Mytí výloh v centru. Čištění oken, podlah. Fasády Praha 1

Ráda bych se s vámi podělila o svou zkušenost s firmou A SERVIS LIPKA s.r.o., mytí výloh, výškové čištění fasád, oken Praha 1. Mám menší butik, v centru Prahy a samozřejmě potřebuje velkou péči, tak aby se u mě zákazníci cítili dobře. Zákazníci jsou pro mě velmi důležití. Ráda o ně pečuji a snažím se o osobní přístup a k tomu pěkné prostředí samozřejmě patří.

Pravidelně nechávám čistit koberce, umývat a voskovat podlahy a umývat výlohy a okna. To vše od jedné firmy. Trvalo mi dlouho než jsem si našla kvalitu. Firma se jmenuje A SERVIS LIPKA. Její služby jsou perfektní. Zaměstnanci jsou ochotní, pracovití a pečliví a takového přístupu si já cením. Jako člověk, který pracuje s lidmi, to dokážu ocenit ještě mnohem víc.

Výlohy u mě pánové umývají v pravidelných cyklech. Používají trik tzv. suchého leštění. Výlohy nejprve umyjí rozmývákem a stáhnou vodu gumovou stěrkou. Poté nechají skla proschnout a nakonec je vyleští suchou bavlněnou textilií. Tato metoda je skvělá, nezanechává žádné šmouhy a lesk vydrží mnohem déle.

A SERVIS nabízí i impregnaci výloh. Tato impregnace odpuzuje špínu a vodu a výlohy se dobře udržují a prodlužuje se jejich životnost. Zvažovala jsem ji jednu dobu také, ale nemám obchod na tak prašné ulici, takže jsem tuto možnost zatím nevyužila. Možná do budoucna.

Příjemné je, že mytí výloh mohou pracovníci provádět mimo pracovní dobu až když zavřu obchod, takže tím nenarušuji chod prodejny a nepřicházím tak o zákazníky. Pro A SERVIS pracují navíc pouze vyškolení pracovníci, takže mám jistotu, že práce bude vždy skvěle odvedená. Děkuji a doporučuji.

Odstraňování graffiti, likvidace plísně, sanace mechů, výškové čištění fasád Praha 9

Na internetu je k dostání spousta firem, které realizují službu odstraňování graffiti. Jenže ne všechny z nich ale poskytují komplexní služby, mezi něž patří i to, že pokud je graffiti hůře odstranitelné, protože předtím zdi nebyly ošetřeny antigraffitovým nátěrem, tak se může stát, že vám nezajistí její přetření. Alespoň takovou zkušenost měli moji prarodiče, když se nějaký sprejer vyřádil na jejich domě.

 

A k tomu všemu to potkalo i nás, takže jsme museli najít takovou firmu, která si poradí se vším. A ideálně spravila i zeď našich prarodičů. Hledali jsme proto na internetu a podle recenzí našli úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti, protiplísňový nátěr Praha 9, která se zabývá i právě odstraňováním graffitů a jejich služby byly komplexní.

Zavolali jsme jim a domluvili se s nimi termínu a kalkulaci. V domluvený den přijeli a pustili se do práce. Nejprve graffiti odstranili a potom nanesli angtigraffitovou ochranu, zkráceně AGO. Jedná se prý o speciální nano technologii, která zabrání vsáknutí spreje do podkladu a následné odstranění graffiti je snadnější a daří se bez pozůstatků obrysů a stínů. Odvedli vynikající práci, a proto můžeme firmu A SERVIS jedině všem doporučit, protože pokud se na ně obrátíte, máte záruku kvality ve všech ohledech.

Navíc jejich další  služby odstranění plísně, likvidace, sanace řas, hub, sporů, biotického napadení, organických výkvětů, černých a zelených plísní a protiplísňové nátěry stěn, zdí, fasád Praha jsou i za přijatelnou cenu, kterou se určitě vyplatí investovat. Navíc nabízejí i řadu dalších úklidových služeb, jako je čištění koberců, podlah, mytí oken a podobně, takže pokud potřebujete i něco takového, věříme, že tyto služby budou stejně tak kvalitní jako jejich odstraňování graffiti Praha

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *