Nový dům ano, hypotéku ne!

Připadá vám tento slogan zajímavý? Láká vás představa vlastního bydlení, avšak nemáte dostatečnou hotovost na koupi nového domu? Nemůžete si z nějakého důvodu hypotéční úvěr vzít nebo ho ani nechcete? Přesto vás stále láká myšlenka vlastního bydlení? Nic není problém, alespoň pro Ekonomické stavby ne!

Skvělé řešení

Společnost Ekonomické stavby s.r.o. nalezla řešení, jak v tomto případě vyjít zájemcům o své vlastní bydlení vstříc. Vytvořila program, který vám umožní bydlet v novém domě, aniž byste k jeho financování museli využít služeb hypoteční banky. Odpadne vám tím nutnost uzavření životního pojištění pro zajištění hypotéky , ušetříte tak mnoho peněz a navíc si splníte svůj sen okamžitě.

Program CHYTRÝ NÁJEM

Ekonomické stavby přišly s nápadem zvaným Chytrý nájem. Jeho princip spočívá v tom, že můžete okamžitě bydlet ve svém a přitom splácet dům prostřednictvím nájmu. Tento program tak spojuje dvě možnosti bydlení, nájemní a současně bydlení ve vlastním domě, což je novátorská myšlenka zkvalitňující komfort bydlení. Současně je z ekonomického hlediska pro klienty velmi výhodná. Dům si pak můžete za zůstatkovou cenu odkoupit do svého vlastnictví.

Leasing pro váš dům

Program Chytrý nájem je skvělým řešením pro klienty, kteří mají na základě nájemní smlouvy platit řádný měsíční nájem. Rozdílem oproti klasickému nájmu je to, že od počátku bydlíte ve svém budoucím domě. Doposud jste například, bydleli v pronajatém bytě, tam platili nájem a šetřili na stavbu svého domu. Nyní budete mít možnost bydlet ve svém a pomocí nájmu splácet váš nový dům. Vámi zaplacený nájem nebude sloužit k obohacení někoho cizího, nýbrž jako splátka vašeho domu. Tento program je pro klienty skutečně výhodný neboť jim umožňuje kdykoli během třiceti let dům bez jakýchkoli sankcí doplatit a odkoupit do svého vlastnictví. Nemusíte tedy čekat celých třicet let, pouze na okamžik, kdy již máte dostatek financí na odkup svého rodinného domu. Zrušení nájmu a převod domu do vlastnictví je tedy možný kdykoli. Modelový příklad chytrého nájmu najdete na našich webových stránkách.

Něco navíc

Pokud vyřešíte své bydlení využitím programu Chytrý nájem, bude vám po celou dobu splácení nájmu poskytnuta prodloužená záruka na dům. Tato prodloužená záruka a servis je zahrnuta do vašeho měsíčního nájmu. To znamená, že se nebudete muset starat o údržbu domu, kromě běžné údržby. Veškerý servis tedy provádí společnost Ekonomické stavby. Dům je též automaticky pojištěn.

Vítejte v době nových a chytrých možností

Ekonomické stavby s.r.o. poskytují svým klientům mnohé výhody, které jinde nenaleznete. Díky jejich nabídce budete bydlet rychleji, ušetříte mnoho peněz ba dokonce se budete moci na stavbě svého domu podílet.

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.


O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

 

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

 

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *