Nový trend na trhu nemovitostí výrazně pomáhá prodejcům i makléřům

Mysleli jste si, že přesycený trh s nemovitostmi už nemůže nabídnout nic nového? Jako většina jste byli na omylu. Nedávno byla spuštěna nová služba, která přináší nový možný způsob prodeje nemovitosti. Je založena na jednoduchém principu, o to větší je svým efektem. Jak funguje, pro koho je určena a kdo z ní může mít největší užitek?

Prodej nemovitosti je více osobní

Pokud někdo chtěl prodat nemovitost, měl až do současné doby dvě možnosti: jednat na vlastní pěst, nebo kontaktovat realitní kancelář. První varianta je pro laika velmi náročná psychicky i časově. Problém druhé varianty tkví v tom, že je neosobní, mnoho lidí v realitní kanceláře nemají důvěru a problémem někdy bývá i nepříliš férové jednání. K těmto dvěma nedávno přibyla ještě třetí varianta, která vnáší pro prodeje nemovitostí revoluci.

 

Výběr konkrétního makléře je možný pro kohokoliv

Podstatou nového stylu prodeje nemovitosti je, že si každý prodejce může vybrat svého konkrétního realitního makléře. Na adrese dobrehodnoceni.cz vznikl seznam makléřů. Každý dobrý realitní makléř zde má svůj profil, na který je možné ho kontaktovat. Všem tedy služba nabízí možnost volby si vybrat, kdo bude jeho dům, byt či jinou nemovitost prodávat.

 

Rozhodnutí ulehčují zkušenosti druhých

K práci jednotlivých makléřů mají všichni uživatelé portálu právo se vyjádřit. K profilu každého makléře je možné napsat hodnocení pozitivní a samozřejmě i negativní zkušenost. Protože se jedná o citlivé informace, jsou všechny komentáře vždy kontrolovány správci portálu. Je tím zaručena jejich originalita. Díky tomu na dobrehodnoceni.cz vzniká databáze nekvalitních, dobrých a samozřejmě i špičkových makléřů a každý má právo si vybrat toho svého. Ve výběru může pomoci například i žebříček 5 nejlepších. Realitní makléře je možné zde vybírat i podle krajů.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *