Nemůžete najít u prodejců ten pravý druh domácí sauny?

Obliba domácích saun v posledních několika letech vzrostla hned několikanásobně. Především proto, že domácí sauny v současnosti nabízí naprosto stejný účinek, jako komerční druhy saun. Nejedná se tedy o žádné miniaturní napodobeniny, alespoň tedy ne pokud budeme hovořit o saunách od specializovaných výrobců. Domácí sauny nabízí maximální komfort při využívání a pohodu. Může se ale stát, že pro saunu máte vyhlédnuté místo v domě, ale nikde nemůžete najít odpovídající druh. Jak to vyřešit?

 

Nepřizpůsobujte se sauně. Sauna se může přizpůsobit vám!

Pokud už jste přemýšleli o sauně do domácnosti, jistě máte představu o tom, jak by měla vypadat. Máte představu o její velikosti tak, aby vyhovovala vašim potřebám. Určitě už máte i vyhlédnuté místo v domácnosti, kam by se domácí sauna skvěle hodila. Ale co dělat, když nemůžete najít tu pravou: jsou 2 možnosti. Slevit ze svých nároků. V tom případě ale budete riskovat, že zvolená sauna vám nebude vyhovovat tak, jak jste si přáli a jak byste potřebovali. Druhou možností je ta, že se nebudete podřizovat vy sauně, ale sauna se přizpůsobí vašim podmínkám.

 


Nechte si vyrobit saunu na míru

Výrobu sauny na míru zdaleka nemají ve své nabídce všichni prodejci saun, ani všichni výrobci. Zakázková výroba je totiž výsadou pravých specialistů v tomto oboru. V každé sauně je totiž zapotřebí docílit správné cirkulace vzduchu. Bez správné cirkulace totiž nejsou dokonalé ani účinky saunování. Finská sauna je na správné cirkulaci vzduchu založená. U standardně vyráběných modelů mají výrobci upravené rozměry a vybavení tak, aby byla cirkulace dokonalá. U saun na míru ale musí vše přizpůsobit konkrétním požadavkům zákazníka, což není jednoduché. Navíc musí být kvalitní a odolná konstrukce, která bude minimalizovat tepelné ztráty. Proto se na zakázkovou výrobu saun nesoustředí mnoho výrobců.

Předního výrobce finských saun s možností zakázkové výroby na míru najdete na www.saunahouse.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *