Plastová okna mají nový trend, barevné dekorace

Už jste někdy v minulosti pátrali nad podstatou, jakým způsobem vznikají aktuální světové trendy a kdo za jejich zrodem stojí? Co vše je zapotřebí udělat, aby se váš tovar, služba nebo nápad staly trendem? Trend určuje inovace pro následující měsíce nebo roky v závislosti na oblíbenosti a počtu prodejů – plastová okna v nových dekorech tohle plní, seznamte se s nimi.

Přední český výrobce kvalitních plastových oken BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. udává nový trend ve spolupráci s dodavatelem profilů VEKA. Firma ve spolupráci s německým dodavatelem uvádí na trh jedinečnou podobu plastových oken v nově navržených barevných dekorech. Klienti na to slyší a okamžitě se stávají aktuálním hitem číslo jedna.

 

Chcete plastové okno v požadovaném odstínu?

Společnost s českou historií BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. se dlouhodobě zabývá výrobou kvalitních plastových dveří a oken. Jejich výrobky dosahují nejvyšších kvalit a řadí se mezi nejlepší okna na trhu vůbec. Díky zodpovědnému přístupu, používaným moderním technologiím a pravidelným inovacím se po právu  řadí mezi nejlepší výrobce v rámci celé České republiky.

Plastová okna této značky se vyznačují kvalitním zpracováním. Za nadstandardem stojí právě německé profily VEKA v jakostní třídě A. Kombinací tohoto německého profilu a zručnosti českých řemeslníků se na trh dostávají ty nejlepší okenní rámy současnosti. Klient získá nejen jistotu kvalitního výběru, ale může volit z mnoha dekorů.

 

Plastová okna Bohemia určují trend díky barvám

BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. se pravidelně podílí na tvorbě tržní nabídky následující nejnovější trendy. Výroba se odvíjí od nejnovějších trendů a poznatků tak, aby výsledný produkt byl zhotoven v maximální kvalitě. Klientela tak má možnost jít po vyznačené cestě k současně nejpopulárnějším výplním. Pravidelné sledování trendů tak aktuálně rozšiřuje sortiment produktové nabídky, kterou vyplňují barevné a dekorativní fólie. Za tímto krokem stojí spolupráce zkušeného výrobce a dodavatele profilů VEKA. Zákazník si tak může vybrat už ze 60 atraktivních variant barevného vylepšení hliníkového opláštění v dokonalé povrchové úpravě, která je známá jako VEKA SPECTRAL.

 

Kvalita třídy A, takové jsou profily německého dodavatele VEKA

Plastová okna a dveře se vyrábějí výhradně z kvalitních profilů třídy A, které se na aktuálním trhu řadí mezi nejlepší profily ve své kategorii vůbec. Profily výrobkům zaručují skvělé vlastnosti, mezi nimiž nalezneme zvýšenou stabilitu, pevnější rohy, vyšší izolační vlastnosti a v neposlední řadě i protihlukovou ochranu před nežádoucím ruchem. Ideální pro všechny typy nemovitostí nacházejících se na frekventovaných a rušných místech

Plastová okna z profilů VEKA jsou skvělým řešením pro libovolný projekt bez ohledu na jeho architektonický ráz nebo stáří. Dekorativní fólie v příjemném barevném odstínu se skvěle hodí do moderní novostavby, tak i rodinného domu v rekonstrukci.

Seznamte se s nabídkou kvalitních plastových oken přímo od výrobce na stránkách – https://www.bohemiaplast.cz/

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *