Po stavební mytí oken ve výšce. Výškové práce Praha 2

Zdravím, chtěla bych se podělit o svou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA. Protože se naše rodina poněkud rozrostla, přestavovali jsme naši chatu, protože už bylo potřeba více pokojů. Dokončení stavby proběhlo podle našich představ, ale úklid už zrovna ne. Čekali jsme, že po sobě dělníci uklidí, ale žádný úklid se nekonal. Strávili jsme nad tím několik dnů, ale umývání oken jsme vzdali předem, protože už tak, když je umýváme normálně, zůstávají dost ušmudlaná, natož teď když na nich bylo tolik nepořádku a navíc na okna ve výšce si nikdo z nás netroufal.

Rozhodli jsme se, že si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. A než jsme si ji vybrali, strávili jsme dlouhé hodiny na internetu čtením recenzí a všech možných i nemožných článků, protože když už jsme se rozhodli zainvestovat, tak jsme nechtěli, aby to byly peníze vyhozené oken.

Po důsledném rozhodování jsme se nakonec rozhodli pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové  mytí oken Praha 2, práce ve výškách. Zavolala jsem jim a domluvila se s nimi na termínu, kalkulaci a dalších podrobnostech a hned za tři dny k nám přijeli. Zaměstnanci byli velice sympatičtí a slušní a okna umyli tak rychle, že jsme všichni koukali.

 

Byla perfektně vyčištěná takovým způsobem, jak by se nám to nikdy nepovedlo, ani kdybychom s ostatními členy rodiny celý víkend nedělala nic jiného. Proto můžu tuto firmu a její službu mytí oken Praha 2 jedině doporučit, protože jsme s nimi já i zbytek naší rodiny byly nadmíru spokojeni. Navíc dále nabízejí i řadu úklidových služeb, což je velkou výhodou, protože když potřebujete něco dalšího, máte vše pod jednou střechou se zárukou kvality.

 

Rozdíl v čištění. Vyčištění fleků, skvrn ze sedaček a koberců v Praze 3

V naší firmě jsme si už dlouho chtěli nechat vyčistit koberce, ale na druhou stranu se nám nechtělo zbytečně investovat, protože spousta našich kolegů měla s úklidovými firmami špatné zkušenosti. Pokaždé se setkali s problémem, že po čištění na jejich kobercích zůstaly fleky. Jenže koberce už opravdu zoufale volaly po vyčištění, protože občas někdo vylije kafe a podobně a už ty koberce byly fakt moc flekaté, až to byla opravdu ostuda, hlavně když k nám chodí klienti.

 

 

Ale na internetu kolegyně našla firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojní čištění sedaček, koberců Praha 3, která měla opravdu vynikající recenze, tak jsme si říkali, že by to nemusely být úplně vyhozené peníze. Byli ochotní přizpůsobit se našim časovým možnostem, které vyžadovaly čištění převážně v odpoledních až večerních hodinách, kdy v naší firmě bývá lidí už po málu.

 

Čištění všech koberců v naší několika patrové budově jim zabralo pouhé dva dny a po špíně nebyla ani památka. Dostaly zpátky svou původní barvu, byly hezky výrazné a chemikálie hezky provoněly všechny naše prostory. Koberce jsou po čištění vydezinfikované, zbaveny všech roztočů a nežádoucích pachů a nečistot.

Byl jsem moc rád, že jejich kladné recenze na internetu mě nezklamaly a my tak můžeme všem službu čištění koberců Brno od této firmy jedině doporučit. Z jejich odvedené práce jsme nadšení a rozhodně se k této firmě budeme vracet. Jejich jedinou nevýhodou se může zdát vyšší cena, ale koberce vydržely čisté opravdu dlouho, takže se ta investice vyplatila, a nemůžeme říct, že by to bylo nějak výrazně finančně náročné.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *