Výškové práce Praha 6, kvalitní firma na odstraňování graffiti a čištění fasád

S naší partou ze střední jsme si založili menší společnost, která nám začala vynášet více, než jsme očekávali, takže jsme se mohli poměrně brzo přesunout do nějakého domu a dělat tam společně a ne vždycky přebývat u někoho z nás. Vybrali jsme si dům kousek od centra, který nám vyhovoval, abychom to měli všichni zhruba stejně daleko a pustili se do jeho zařizování.

 

Ale na co jsme tehdy nemysleli, tak na fakt, že domy v centru města se často musí potýkat s „uměním“ pouličních sprejerů. A netrvalo to dlouho a jeden vysoce kreativní geometrický obrazec se objevil i na domě naší firmy. Potom, co jsme se vynadávali, bylo potřeba přejít k fázi jeho odstranění. Pozvali jsme si jednu firmu, která slíbila, že náš toho zaručeně zbaví, ale po graffiti na fasádě stejně zůstala světlá vrstva barvy od sprejů a řekli nám, že lepší už to prostě nebude a jen nás obrali o hromadu peněz.

 

Naštěstí s druhým pokusem graffiti konečně zmizelo. Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, výškové práce, odstraňování graffiti Praha 6, zbytek barvy odstranila natolik, že když její zaměstnanci zbylí stín přetřeli barvou ve stejném odstínu našeho domu, tak na zdi nebylo nikdy poznat, že by na ní někdy nějaké graffiti bylo. 

 

Poté ještě celý dům ošetřili ochranným nátěrem proti graffiti, kdyby se zas nějaký vandal měl tendenci seberealizovat a vybral si zase k tomu fasádu naší firmy. Proto se nově vzniklých graffiti už nebojíme, protože víme, že kdyby se tam zase objevili, lidé z A SERVIS nás jich bez problému zbaví a díky ochrannému nátěru i za menší finanční náklady. Proto jejich službu odstranění graffiti Praha všem vřele doporučujeme.

 

 

Nano impregnace Praha 3, firma, která umí čistit podlahy do hloubky

 

Potřebovala jsem dokonalé vyčištění podlahy v naší společnosti, která sídlí v Praze. Vlastním menší cestovní kancelář, kde máme všude podlahy, a které jsou plné nečistot z bot mých zaměstnanců a jejich klientů, se kterými si tady dávají schůzky. A protože sídlíme v budově, která je u frekventované ulice, jsou podlahy čím dál rychleji špinavější. Snažili jsme se ji sice několikrát vyčistit, ale že bychom byli zrovna dvakrát úspěšní, se opravdu říct nedá.

 

 

 

Projížděla jsem internet a dočetla se, že pokud chceme podlahu vyčistit do hloubky, nejlépe se podlaha vyčistí kotoučovým strojem. Proto jsem hledala takovou firmu, která toto čištění nabízí a objevila A SERVIS LIPKA, s.r.o., impregnace Praha 3, voskování a čištění podlah.  Domluvila jsem si s nimi schůzku u nás ve firmě, aby podlahu viděli a hlavně aby si prohlédli rozlohu kanceláře, která je opravdu velká. Ochotně souhlasili, a navíc neměli žádný problém s tím, že přijedou, až bude kancelář uzavřena, aby neomezili chod naší kanceláře.

 

Když přijeli, pustili se rovnou do práce a musím říct, že podlahu vyčistili vážně perfektně. Byla jako nová a stihli to opravdu v rekordním čase, protože jsem myslela, že v kanceláři budeme trčet všichni dlouho do večera. Ale práce jim zabrala sotva čtyři hodiny. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a zdvořilí, takže mě nenapadá nic, co bych této úklidové společnosti mohla vytknout.

 

Veškeré čištění proběhlo v největším pořádku bez sebemenšího zádrhelu, takže ji mohu všem jedině doporučit. Taky bych se chtěla zmínit, že nabízí i další škálu úklidového servisu, takže pokud poptáváte něco jiného, určitě se rovněž nebojte obrátit právě na ně.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *