Podle čeho vybírat společnost, která bude provádět revitalizace domů?

Po revitalizacích domů je ještě před začátkem zimního období stále vysoká poptávka. Zejména z důvodů snížení energetické náročnosti budov, které má samozřejmě za následek i snížení výdajů za vytápění a zvýšení komfortu. Možností, jak revitalizovat a na koho se obrátit je mnoho. Jak tedy vybrat tu správnou?

 

Základem jsou zkušenosti firmy

Výběr firmy, která bude revitalizace domů provádět, by vždy měl být na základě zkušeností. Samozřejmě, že i nové firmy na trhu mohou odvádět dobrou práci, ale nikde si namůžete ověřit jejich schopnosti, reference a zkušenosti. Firmy, které v tomto oboru působí naopak několik let nebo desítek let dokázaly nashromáždit velké zkušenostmi se všemi činnostmi, které s oblastí revitalizace domů souvisí.

 

Nezáleží jen na zkušenostech, ale na materiálu

Zkušenosti a kvality provedení prací ale také nejsou jediným kritériem pro výběr. Velmi důležité také je, aby daná firma pro jednotlivé druhy prací využívala jen vysoce kvalitní materiál. K čemu by vašemu domu bylo skvěle provedené zateplení, když materiál nebude mít dostatečné izolační účinky. K čemu by byla dokonale namontovaná nová plastová okna, když budou propouštět teplo? Musíte si nejprve zjistit, jak jednotlivé firmy pracují a také s čím pracují!

 

Příklad kvality v obou ohledech – PROFIPLAST s.r.o.

Společnost PROFIPLAST s.r.o. působí na našem trhu v oblasti revitalizací bytových domů již 23let. Za tuto dobu získala velké množství zkušeností na desítkách odlišných realizacích. Cílem společnosti není nabízet pouze odvedení prací, ale odvedení prací ve špičkové kvalitě s využitím materiálů od renomovaných výrobců. Ať už se jedná o oblast zateplení, výměnu oken nebo další činnosti revitalizace. V oblasti komfortu bydlení se nevyplácí dělat kompromisy.

Detailní informace o PROFIPLAST s.r.o. najdete na www.profiplast.eu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *