Potrpíte si na designu i v oblasti garážových vrat?

Pokud máte postavenou opravdu moderní novostavbu, potřebujete také moderní a krásnou garáž. Pokud při stavbě domu myslíte na každý jeho detail a na krásný vzhled, měli byste myslet i na vzhled garáže. Ta k rodinnému domu také patří a je jeho důležitou součástí. Okrasou každé garáže se mohou stát hlavně garážová vrata. Musíte ovšem správně zvolit jejich vzhled.
 
Hörmann nabízí hned několik designových skvostů
O kvalitě garážových vrat Hörmann jsme toho jistě slyšeli už mnoho. Jedná se o největšího výrobce garážových vrat v Evropě. Garážová vrata Hörmann jsou symbolem kvality a odolnosti už několi desítek let i u nás. Při výrobě ovšem není myšleno pouze na kvalitu, ale také na celkový design garážových vrat. V sortimentu Hörmann najdete i designové skvosty, které jiní výrobci nenabízí. Pokud máte rádi dřevěné vzory, jistě si vyberete z široké palety dřevěných vzorů garážových vrat. Jestli vám ale nevyhovuje vzhled klasických ani dřevěných panelů, mají pro vás garážová vrata Hörmann připraven opravdový skvost.
 
sekční garážová vratasekční garážová vrata
 
Vrata s významným oceněním designu
Jestli v oblasti designu garážových vrat hledáte opravdový skvost, i v tomto případě vám Hörmann má co nabídnout. Jedná se exkluzivní sekční garážová vrata z proskleného materiálu. Tato garážová vrata jsou vyrobena z poloprůhledného prosklení. Díky tomu nabízí zajímavou kombinaci prosklení a zrcadlení. Stanou se pravdou ozdobou u moderních novostaveb. Za svůj design byla tato garážová vrat oceněna ziskem ceny Red dot award. Povrch přitom lícuje s plochou a je přerušen pouze úzkými spárami mezi prosklením. Tato vrata jsou symbolem vkusu a elegance. Najdete je ovšem pouze u odborných a certifikovaných prodejců značky Hörmann. Naštěstí se můžete obrátit na společnost Altoma, která mezi takové prodejce patří.
 
Kompletní nabídku Hörmann naleznete na www.altoma.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *