Přineste si domů italský styl! Možností se nabízí celá řada!

Itálie je zemí úžasného jídla a skvělého vína, příjemných lidí, módy ale hlavně – zemí, kde najdete vytříbený styl snad na každém kroku. Italové jsou známí dokonalým smyslem pro harmonii a eleganci. Pokud patří Itálie mezi vaše oblíbené země, nebo prostě jen hledáte způsob, jak dát vašemu interiéru nezaměnitelný styl, bude vás tento tip jistě zajímat. Poradíme vám, jak si italskou eleganci zařídit i u vás doma.
 
italyStyl, který vytvoří neodolatelnou atmosféru
Nejlepším způsobem, jak vnést kus Itálie i k vám domu je, pořídit si precizní italský nábytek. Jedná se o typ nábytku, který je vyráběn z masivního dřeva paulownie v kombinaci s překližkou. Tato volba materiálů činí italský nábytek vysoce odolným. Italský nábytek je specifický zpracováním dřeva. Dodáván je totiž v rozmanitých odstínech, díky čemuž dokáže z každého interiéru vytvořit nezaměnitelné místo s atmosférou. Italský nábytek je možné mít v odstínech bílá patina, černá patina a ořech. Pokud vám to  nestačí, můžete si objednat i nábytek v lesklém provedení či v kombinaci barev jako černá patina a ořech, nebo podobně. Opravdový luxusní vzhled může nabídnou italský malovaný nábytek.
 
italHodí se do každé místnosti
Stylový italský nábytek přináší na český trh společnost AV interiéry. Vybírat je možné z různých druhů nábytku. Velice oblíbené jsou vitríny a kredence, které se hodí do obývacích pokojů, jídelen a kuchyní. Pořídit si můžete také konferenční či TV stolky, šatní skříně, jídelní sestavy, komody, knihovny a dokonce i vysoce elegantní zrcadla. To už záleží jen na vás. Italský masivní nábytek bude vždy vypadat skvěle. Vhodný je nejen do domácností. Skvěle bude vypadat i v kanceláři nebo hotelích či penzionech. Stačí jen správně vybrat.
 
Kde koupit?
Bohatou nabídku italského nábytku najdete na www.avinterieryshop.cz. Pokud budete mít zájem, můžete si stáhnout i přehledný katalog, kde najdete vše potřebné. 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *