Vnese Gorenje nádherné barvy a maximální výkon i do vaší domácnosti?

gorenje 01
Svěží barvy už nemusí být jen záležitostí vašeho šatníku či rozkvetlé jarní louky. Stejně pestrá a veselá nyní může být i vaše kuchyně, koupelna nebo prádelna! Značka Gorenje totiž vytahuje svá esa z rukávu. Pro všechny milovníky barev a vysokého výkonu připravila speciální nabídku nádherně barevných spotřebičů. Co na ně říkáte?
 
Červená hraje prim
Milovníkům červené nesmí uniknout exkluzivní kolekce gorenje R.E.D. set. Vyniká extravagantní barvou i propracovanou estetickou stránkou. Mezi přednosti spotřebičů této kolekce patří i mimořádná šetrnost k životnímu prostředí, která je založena na nízké spotřebě energie a vody. Do kolekce patří Automatická pračka (model WA72145RD), sušička prádla (model D72326RD) a kombinovaná chladnička (model RK60359HRD). Všechny jsou vybaveny sofistikovanými technologiemi, zaručujícími spolehlivý provoz a maximální spokojenost uživatele.
 
gorenje 01
 
I „malí“ mají co nabídnout
V atraktivních barvách jsou vyvedeny také malé domácí spotřebiče gorenje. Skvěle vypadá například červený univerzální ruční mixér. Kromě designu vás jistě potěší jeho snadné ovládání a super výkon. Pouhým stisknutím tlačítka vykouzlíte krémovou polévku, dětské kaše, džemy, pomazánky, sladké i slané krémy, na vitamíny bohaté smoothies, ovocné a zeleninové koktejly či dřeně. Pozadu nezůstávají ani nové vysavače gorenje, které jsou laděné do červené, modré, oranžové i trendy zelené barvy. Nové vysavače si poradí se zaneřáděnými podlahami a koberci, ale i s nánosy prachu na těžko přístupných místech a všudypřítomnými zvířecími chlupy.
 
retroRetro frčí
Skutečnou designovou lahůdkou je kolekce Gorenje Retro Collection s chladničkami v odstínech od decentních tlumených až po jasné, intenzivní tóny. S výběrem nejvhodnější barvy a stylu pomůže jednoduchý test na stránkách www.gorenje.com/retro/cz . Stačí odpovědět na několik jednoduchých otázek a ihned budete mít jasno, který styl vám je nejbližší. Může to být styl Chic – současná klasika s jasnými čistými liniemi (alux, červená, černá barva), styl Vintage – okouzlující elegantní nostalgie (béžová, čokoládová, kávová) nebo rozverný, pestrý styl Funky, sálající životním optimismem (růžová, zelená, oranžová). Všechny chladničky z těchto kolekcí se vyznačují mimořádně úsporným provozem – jsou zařazeny do energetické třídy A++.
 
Pračky a sušičky vás dostanou!
I pračky a sušičky gorenje nezůstávají pozadu, díky trendy barvám se proměnily v nepřehlédnutelné solitéry. Vybírat je možné z červené, oranžové, bílé, šedé, černé a dalších barev. Pokud  dáváte přednost nadčasovému aluminium looku, potom je tou správnou volbou pro vás kondenzační sušička s tepelným čerpadlem TwinAir (dvousměrné proudění vzduchu), IonTech technologií vyhlazující vlákna ionizátorem vzduchu a řadou dalších funkcí pro dokonalou péči o prádlo.
 
Super kombinace bílé a černé  
Nadčasová bílá a elegantní černá dominují nové řadě Gorenje Simplicity. Spotřebiče z této řady na první pohled zaujmou moderním designem, jednoduchým senzorovým ovládáním, adaptivní technologií a vynikající cenou. Jedná se o trouby, varné desky, chladničky, mikrovlnné trouby, pračky a sušičky. Gorenje Simplicity s dokonalými liniemi a minimalistickou jednoduchostí je stvořena pro ty, kdo preferují styl, design, technologicky vyspělé a úsporné spotřebiče.
 
Užijte si barevný výkon i vy. Nabídka čeká na www.gorenje.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *