Profesionální zastoupení předsedy SVJ

V PPM, a.s. nabízíme profesionální partnerství Společenstvím vlastníků jednotek (SVJ) a s tím spojenou možnost kompletního zastoupení funkce jejich předsedy. Mívá vaše společenství problémy se složitou volbou členů výboru? Dlouhodobě nemůžete najít vhodného člověka, který je ochotný převzít nutné povinnosti spojené s výkonem této funkce? Přenechejte veškeré starosti odborníkům.

 

Odborné vedení společenství vlastníků jednotek (SVJ)

Profesionální předseda SVJ přebere kompletní zodpovědnost za výkon funkce statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek. Vezme na sebe veškeré povinnosti, do kterých spadá uzavírání smluv podle finančních limitů určených shromážděním, kompletní správa domu ve věcech, které nejsou ve výlučné pravomoci daného shromáždění i podrobná evidence vlastníků jednotek. Profesionální předseda také garantuje přesné plnění jednotlivých usnesení SVJ, běžnou agendu, informování o své činnosti i schvalování věcného a finančního plánu. V rámci předsednictví SVJ zajišťujeme odborné vedení a archivaci jednotlivých setkání, kontrolu vyúčtování a nákladů, aktivní vyhledávání příležitostí k možným úsporám, pravidelné kontroly objektů, opravy a také další služby.

V rámci správy nemovitostí se staráme o kompletní vedení účetnictví a vyúčtování pro SVJ. Vytvoříme pro vás spolehlivou agendu včetně veškerých detailů. Díky mnohaleté praxi v oblasti správy nemovitostí nabízíme přívětivý klientský servis a včasné řešení jakýchkoliv vzniklých situací. Mezi standardní úkony patří celková účetní evidence veškerých potřebných dokumentů, ale i zakládání faktur a dalších plateb. Staráme se o profesionální vedení a vyhodnocování analytické evidence všech záloh vlastníků jednotek a na míru vám sestavíme i účetní uzávěrku. Podrobně se věnujeme také dokumentaci i vypracování přehledné inventarizace. V rámci běžných služeb nabízíme celkové rekapitulace fondu oprav, podrobnou správu podkladů pro tvorbu rozpočtu SVJ, a to i na různá časová období.

 

Profesionální flat service v Praze a okolí

V PPM, a.s. zajišťujeme také profesionální flat service. Vyhledáme za vás dlouhodobého nájemce a uzavřeme s ním smlouvu společně se všemi náležitostmi. Postaráme se o kontrolu plateb za fungování bytu, jejich vyúčtování a každoroční aktualizaci. Pravidelně provedeme celkovou kontrolu nemovitosti a zajistíme potřebné opravy. V neposlední řadě vám předložíme podrobné vyúčtování v elektronické podobě a nabídneme další poradenství.

Pokud chcete svěřit předsednictví SVJ nebo správu vašeho bytu do rukou odborníků, nahlédněte do našich referencí. V případě zájmu nás můžete ihned kontaktovat a domluvit si například osobní schůzku.

 

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *