Rychlá cesta ke snížení záloh vede přes minerální izolaci

Zima přináší mimo jiné nejkrásnější svátky v kalendářním roce. Země se zahalí do půvabného bílého povlaku a přátelé se choulí kolem plápolajícího ohně rodinného krbu. Konečně se po delším čase setkáme ve svých domovech a povyprávíme o zážitcích. Zima však není jen o volnu a krásných zážitcích, ale také o zvýšených výdajích.

Celkové výdaje za vytápění se pak odráží od skutečné kondice domu a schopnosti udržet energii ve vytápěných místnostech. Pokud vlastníte starší dům, nebo víte o problémech spojených s pokládkou izolace, vaše snaha o minimalizaci výdajů vyjde i letos na prázdno. Naštěstí pro vás máme skvělé řešení poukazující směrem k efektivní skandinávské technologii.

 

Tepelná izolace s těmi nejlepšími výsledky

Na českém trhu naleznete pouze několik skutečných odborníků přes izolační systémy a IP Polná se mezi ně bezesporu řadí. Na trhu jsou už více jak 20 let a za tuto dobu si dokázali vybudovat respekt jednoho z nejvýznamnějších hráčů.

Ještě předtím, než se vydáme po cestě podrobnějšího popisu severské technologie vystupující pod názvem Magmarelax, porovnejme si účinnost všech aktuálně nejvyužívanějších systémů. Zájemce se snahou nalézt úsporu finančních prostředků dokáže uvěřit dobře nastaveným reklamním trikům, a tím se vydat po zcela mylné trajektorii od svého počátku.

 

Úplná výměna oken, izolace fasády a systém Magmarelax v ostrém porovnání

V porovnávacím souboji se proti sobě postaví nejznámější a doposud nejvyužívanější izolační technologie na tuzemském trhu. Popularita rekonstrukce výměny oken se objevila během krátkého období a náhle se kolem nás rozprostíral svět, kde dosluhující dřevěná okna stala hlavní příčinou úniku tepla.

Za cenu 30 000 Kč, což je ve své podstatě zcela běžná cena výměny oken v tradičním bytě si vytvoříte polštář v podobě 8,8%. Jedno procento vás tak vyjde na celkem slušnou částku.

Izolace fasády donedávna patřila k nejvýraznější a zároveň nejefektivnější volbě v oblasti zateplení domu. Pakliže se poohlédnete po kvalifikovaném řemeslníkovi na volné noze, cena služby zůstane v dostupné hladině. Mnohem vyšší částku si budete muset připravit při zateplení fasády pod taktovkou objednané stavební společnosti. Cena této služby patří k největším nevýhodám, jelikož takřka poloviční úspora je pak u každého sníženého procenta vykoupena částkou 10 tisíc.

Na úplně prvním místě se pak objevuje systém foukané minerální izolace Magmarelax, který je vhodný pro jakoukoliv budovu.

 

Magmarelax – co se pod tímto názvem skrývá?

Na aktuálním trhu se systém Magmarelax dostává do stále většího popředí zájmu širší veřejnosti. U nás se o osvětu této skvělé služby zasluhuje především firma IP Polná. Foukaná minerální izolace sehrává v jejich podnikání nejdůležitější roli. Minerální izolace snižuje výdaje za teplo o třetinu, realizace netrvá déle jak 5 hodin a vše s návratností do 5 let. Především pak se jedná o cenově dostupnou službu.

Izolace stropů a podlah půdních prostor tvoří unikátní směs foukaného minerálu, který zajišťuje dodatečné zateplení stropních konstrukcí dutých stropů, pultových střech a dutých stěn panelových domů.

Díky této skvělé technologii ušetříte až třetinu nákladů spojených s výdaji za teplo. Kromě toho vám Magmarelax vylepší klimatické podmínky v interiéru.

Více informací naleznete na webu www.mojeizolace.cz a na telefonu 800 100 533.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *