Výběr nové popelnice není tak jednoduchý. Poradíme, na co se zaměřit

Na první pohled jde o naprosto triviální záležitost, kdy prostě koupíte nádobu na odpad a více se nestaráte. Pravdou ovšem je, že to nemusí být tak jednoduché. I tady platí některá pravidla a ne každá popelnice je stejná. Existují kvalitní, které vám vydrží po mnoho let bez sebemenší závady, ale i vysoce nekvalitní, kvůli kterým budete hned hledat lepší náhradu. V článku nabízíme několik praktických tipů, které vám mohou pomoci s výběrem nové popelnice.

 

Proč si dát pozor na nekvalitní nádoby na odpad?

Nekvalitní plastové popelnice nic nevydrží a dochází k praskání materiálu. Platí to hlavně v zimních měsících, kdy se nevhodný materiál pozná téměř hned. Dalším problémem může být i poškození vlivem zatížení větší vahou. U levných popelnic se často setkáváme i se špatným odvětráváním a přilnavým povrchem, což má za důsledek nepříjemný zápach. Z výběru nevhodné a málo kvalitní popelnice tak plyne spousta nevýhod a dalších problémů.

 

Kvalitní materiál a zpracování

Každá plastová popelnice by měla být vyrobena z odolného materiálu, který odolá vnějším povětrnostním podmínkám a poradí si s případnými běžnými chemikáliemi a bio odpadem. Záleží také na druhu nádoby na odpad, kdy v případě popelnice na papír nejsou kladeny tak velké nároky v porovnání s kontejnerem na bio odpad. Pokuste se zvolit si co nejkvalitnější popelnici od osvědčené firmy a ušetříte si starosti na mnoho následujících let.

 

Prověřený výrobce a pohodlný nákup přes internet

Tipem na výrobce ověřených a kvalitních popelnice je společnost KTech. Komunální technika je hlavním posláním firmy již více než 16 let a nabízené výrobky splňují důležité normy. Díky tomu se můžete s kontejnery na odpad setkat ve městech, protože firma úspěšně vyhrává výběrová řízení, což je další známkou kvality.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *