Seznamte se s převratnými výhodami zateplovacího systému pultových střech

Rodinný krb vám v chladných zimních měsících nedokáže poskytnout požadovaný tepelný komfort vedoucí k příjemnému prohřátí vychladlého těla. Jako by se vaše stěny neměly zájem podílet na společném vytváření odpovídajícího klimatu a veškeré vyprodukované teplo propouštěly bez ostychu do širého světa.

Ještě před tím, než se zaměříte na aktuální funkčnost svého krbu či se rozhodnete zateplovat stěny svého pokoje z vnitřní strany, udělejte si čas na zajímavý průzkum a přijďte za námi na půdu. V této situaci stačí udělat jen malý a finančně nenáročný krok a veškeré potíže s nedostatkem tepla mohou být jednou pro vždy za vámi.

 

Překontrolujte zda vám teplo neutíká jinudy

Fyzikální zákony jsou naprosto nekompromisní a při hledání optimálního řešení vytápění rodinného domu dokážou potrestat i tu zdánlivě malichernou chybu. Sami si odpovězte na zcela jednoduchou otázku. Kam vlastně vaše vyprodukované teplo od rodinného krbu putuje?

Získaná tepelná energie se během několika málo okamžiků dostává ke stropu a následně prosakuje nezaizolovanou půdní podlahou a střechou bez užitku ven. Odstraňte tuto nežádoucí únikovou cestu a nechte si představit důmyslný systém zateplení ploché pultové střechy od firmy IP Polná

 

Hlavní problematika ploché pultové střechy

Hlavní nežádoucí problém pultových střech spočívá v předčasném a okamžitém přehřívání. S příchodem prvních jarních slunečních paprsků se prostor v bezprostřední blízkosti střechy nadměrně rozpaluje, a proto se v nočních hodinách nemůžete dočkat požadovaných klimatických podmínek.

Místnosti těsně pod střechou poskytují svým návštěvníkům nepříjemně dusný a teplý vzduch. Naopak v zimě se tyto ploché pultové střechy střetávají s dalším problémem, protože svou konstrukční podstatou nedokážou zadržet teplo v domě. Vše pak uniká bez užitku a plného využití pryč.

 

Jak si s přehříváním a nežádoucím únikem tepla poradit

Společnost IP Polná představuje naprosto senzační systém, kterým je tzv. foukaná izolace. Stavebně nenáročná operace za velmi příjemný peníz. Jeden dělník a jen několik hodin k tomu. To je vše, co tato firma k úspěšné realizaci zateplení mezi střechou a stropem potřebuje.

Foukaná izolace se pak bez jakýchkoliv obav dokáže postarat o pozitivní ustálení klimatických podmínek na odpovídající teploty.

V létě vám v takovém prostoru bude mnohem lépe a v zimě se nebudete muset choulit pod peřinu. Kromě toho ušetříte nemalé množství finančních prostředků, které jste doposud potřebovali na zbytečné vytápění svého rodinného domu. S tímto důmyslným systémem přichází i garance rychlé návratnosti investice do jednoho roku. Ve své podstatě další zimu vám foukaná izolace už šetří.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *