Stále populárnější celodřevěné schodiště

Hledáte vhodný prvek, jak netradičním způsobem okrášlit svůj interiér? Provádíte rekonstrukci staršího domu nebo jste se pustili do výstavby zcela nového rodinného hnízda? V případě, že vlastníte vícepatrový dům, musíte jednotlivá podlaží spojit. Věřte, že existují mnohem elegantnější druhy schodiště než ty klasické betonové, které při realizaci zabírají mnoho času a navíc je jejich provedení nečisté. Celodřevěné schodiště je vhodné pro použití jak do starších domů, tak i do těch moderních. V tomto článku si představíme společnost Equipe a jejich profesionální služby od vlastního návrhu až po rychlou realizaci takových schodišť.
 
Celodřevěná schodiště na míru vašim požadavkům
Společnost Equipe se zaměřuje na návrh, výrobu, montáž a následný servis schodišť již od roku 1998, čímž se řadí mezi přední poskytovatele této služby na našem trhu. V jejich výrobním programu Equipe Design mimo jiné nalezneme i možnost realizace celodřevěného schodiště, které se hodí snad do všech typů interiéru s kladeným důrazem na přírodní vzhled.
Celodřevěné schodiště jsou z aktuálního hlediska velice žádané a to nejen pro svou designovou unikátnost, ale i právě pro svůj stále oblíbenější přírodní facelift. Tento typ schodiště oceníte především v podkroví nebo v jakémkoliv prostoru dřevěných staveb. Ihned po dokončené montáži se stanou hlavní dominantou navrženého konceptu.
 
equipe
 
Celodřevěné schodiště do moderních domů i pro renovaci
Celodřevěné schodiště se hodí jak do starších domů při rekonstrukci interiérů, tak i jako vhodný symbol přírodního vzhledu v citlivě navrženém moderním konceptu nových domů. Společnost Equipe svým zákazníkům nabízí celou řadu nejrůznějších typů materiálů pro zhotovení. Nechybí buk, dub nebo dokonce třešeň.
Dokonce se u tohoto typu schodiště nemusíte zaobírat jejich tvarem. Equipe dokáže po dohodě vytvořit i atypický tvar. Dřevo je velice přizpůsobivý materiál, který se dá ve své podstatě použít do jakéhokoliv netradičníh prostoru. Celodřevěné schodiště v té nejvyšší kvalitě za sympatickou cenu si nyní můžete dovolit i vy.
 
Pokud vás zajímají i další informace o celofřevěném schodišti, přejděte na internetové stránky výrobce na adrese www.equipe.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *