Tento článek vám dokáže ušetřit 30 % nákladů za vytápění – garantujeme

Palčivé nadpisy dokážou sice na jednu stranu vyvolat zájem ze strany čtenáře, ale bez zajímavého obsahu o něj zase zanedlouho přijdete. Ve své podstatě ani nezáleží na tom, zda váš nadpis zaujme, ale jestli máte co sdělit. Podobnou strategií se řídí i společnost IP Polná, která patří mezi lídry na tuzemském trhu v oblasti účinného, levného a rychlého zateplení celého domu od základů až po komín. Navíc s neuvěřitelnou efektivitou a prokazatelnou úsporou nákladů za vytápění.

Hlavní roli v tomto příběhu sehrává unikátní systém, jehož název již mnohé napoví. Foukaná izolace je prověřenou technologií ze severských oblastí s opravdu nízkými nároky na přípravu, dobu realizace, cenu i závěrečný úklid. Důraz je kladen především na efektivitu a schopnost vytvořit více než přijatelné podmínky k pohodlnému bydlení.

 

Máte podezření na únik tepla? Řešte to

Stáří rodinného domu se negativně podepisuje na poskytované ochranně a funkcionalitě jednotlivých vlastností. Když k tomu přidáme naprosto nevyřešený problém s izolací pod vaší střechou a podceňování fyzikálních zákonů, dostáváme se do začarovaného kruhu. Pokud vám je na vlastní půdě v létě velké vedro a naopak v zimě se tento prostor nedaří optimálně vytopit, zpozorněte.

 

Zateplení pultových plochých střech je efektivní od prvního dne

Ještě před tím, než si popíšeme tento unikátní zateplovací systém ze severských zemí, je nutné si připomenout důležitost vikýře v každé střeše. Nemusí se jednat přímo o vikýř, ale o jakýkoliv tip vstupu. Nebojte, takový vstup vám do střechy udělá každý trochu zručný pokrývač. U nové střechy v záruce požádejte svého dodavatele o dodatečné dodělání. Půda je přece jen útočištěm škůdců a hmyzu. Bez vstupu se s nimi jen těžko vypořádáte a pro foukanou izolaci představují velké riziko v rámci poškození.

Nyní přejděme k systému foukané izolace od společnosti IP Polná a poukažme si na jeho výhody. Jedná se o souvislou nepřerušenou vrstvu izolačního materiálu, který se do prostoru mezi střechou a stropem vhání hadicí přímo z pojízdného míchacího centra. Tím odpadá úklid spojený s nepořádkem, kterého je například při klasickém zateplování polystyrenovými deskami více než dost.

Foukaná izolace nikterak neovlivní chod vaší domácnosti a rozhodně se vám po pozemku nebude prohánět parta dělníků. Vše zvládne obsloužit jeden zaměstnanec a celou práci vyhotovit během několika málo hodin.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *