Vchodové stříšky se v dnešní době využívají stále častěji

Ještě před několika lety byly vchodové stříšky u budov považovány za zbytečnost a za přežitek. Nyní se ovšem jejich obliba stále zvyšuje, protože zákazníci začínají chápat, že se jedná o velmi praktický prvek u mnoha objektů. Mnozí architekti již vchodové stříšky navrhují jako součást projektu. Jiní zase hledají stříšky až po nastěhování, když přijde sychravé počasí, sníh nebo déšť. Zejména v těchto situacích se vchodové stříšky uplatní nejvíce.

Do budovy vstoupíte suchou nohou

Vchodové stříšky přináší velké množství výhod. Tu největší ovšem v případě deštivého počasí nebo když sněží. Když na budově není vchodová stříška ani veranda, chcete se z deště co nejrychleji dostat domů. V případě silného deště nebo sněžení nemáte šanci se ani očistit nebo vyklepat deštník a všechnu vlhkost na sobě přenesete do interiéru, kde jí musíte uklidit. Se vchodovou stříškou se pod stříšku schováte, neprší na vás a vy tak máte dostatek času pro vyklepání deštníku, svléknutí kabátu i bot, abyste si nenosili špínu do interiéru budovy. Vchodové stříšky se využívají u rodinných domů i u komerčních objektů.

 

 

Nechte si vyrobit stříšku podle vašeho přání

Výroba vchodové stříšky na míru je druhem činnosti, na kterou se mnoho společností na českém trhu nesoustředí. Většina výrobců je soustředěna totiž na výrobu několika málo modelů, které není schopná měnit ani upravovat. Naštěstí je tu společnost K.M.K. design, pro kterou není zakázková výroba vchodových stříšek žádný problém.

 

K.M.K. design je zkušená zámečnická společnost s tradicí

Společnost K.M.K. design patří na našem trhu k nejspolehlivějším společnostem, které se specializují na zámečnickou výrobu z nerezových konstrukcí. Právě nerezová konstrukce a úchyty tvoří také základní kostru pro vchodové stříšky. Nerezové vchodové stříšky jsou následně osazeny deskou z bezpečnostního skla. Na požádání může být sklo vybaveno lepené KONEX, nebo kalené s bezpečnostní folií. Druhy skla jsou čiré, kouřové, s potiskem a mnohé další. Podle druhu stříšky si můžete vybrat i její využití. Například nad balkon nebo jako stříška nad okno.

 

Kompletní nabídku vchodových stříšek najdete na www.kmkdesign.cz.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *