Schodiště v domácnosti musí být stylové a bezpečné! Jak to zajistit?

I schodiště v domácnosti má velký vliv na její celkový design. Proto by mělo být vždy vybíráno z materiálů, které budou ladit s celým zbytkem vybavení v interiéru. Nezáleží ovšem pouze na designu, ale také na bezpečí a pohodlnosti při chůzi po schodech. Z tohoto hlediska je třeba, aby bylo schodiště vybaveno také kvalitním zábradlím. I to by ale mělo splňovat nejen požadavky na bezpečí, ale také na skvělý design. Proto vybírejte zábradlí u profesionálů.
 
Dřevěné, kovové i skleněné zábradlí. To vše nabízí EQUIPE DESIGN, spol. s.r.o.
schodištěSpolečnost EQUIPE DESIGN, s.r.o. patří na našem trhu mezi nejkvalitnější firmy, které nabízí schodišťové zábradlí. Na rozdíl od ostatních firem v tomto oboru se dokonce specializují na více druhů zábradlí z většího množství materiálů. Na výběr zde najdete kovová zábradlí, dřevěná zábradlí i skleněná zábradlí, tvořená bezpečnostním sklem. Výjimkou není ani kombinování jednotlivých materiálů dohromady. Například varianty madla z ušlechtilého dřeva společně s kovovou výplní jsou velmi populární. Stejně tak si můžete vybrat kombinaci skleněného a kovového zábradlí.
 
Žádný tvar ani prostor není překážkou
Mnohé ostatní firmy se zábradlím jsou rády, když je zábradlí rovné, bez zbytečných zatáček a atypických tvarů. Naopak společnost EQUIPE DESIGN, s.r.o. se takovým realizacím vůbec nebrání. Právě v těchto těžkých prostorách se zúročují zkušenosti této firmy. Každé schodiště může být stylově osazeno zábradlím, které mu bude vyhovovat. Atypické realizace patří mezi speciality společnosti EQUIPE DESIGN, s.r.o. Odborníci ze společnosti vám vždy dokáží poradit a navrhnout, který druh zábradlí by danému schodišti nejvíce vyhovoval. Nezáleží na tom, zda se jedná o zábradlí do domácnosti nebo do firmy. Konečný výběr je samozřejmě vždy na vás.
 
Kompletní informace a fotogalerii realizovaných zábradlí najdete na www.equipe.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *