Modernímu bydlení sluší hranaté zábradlí

zabradli
Jednoduché linie jsou v kurzu. Lidé dávají čím dál větší přednost minimalistickému, ale především funkčnímu stylu bydlení. Podle tohoto kritéria si volí i zábradlí, které je pomyslnou finální tečkou vzhledu interiérů a exteriérů domu.
  
Jaké hranaté zábradlí zvolit
Využít lze novinku na trhu, kterou je hranaté zábradlí KVADRAT od německého výrobce Dieda. Nabízí ucelenou řadu sloupků a madel ve čtvercovém provedení. Tento typ zábradlí dává domům překvapivě rozdílný vzhled oproti běžně používaným typům například s kulatými sloupky. Hranaté působí méně nápadně, ale výsledkem je velice moderní a čistý design, který zjemňuje exteriér i interiér domu a skvěle koresponduje s okolními rovnými liniemi, jako jsou stěny, schodiště či dveře. Hranaté zábradlí sluší nejenom jednoduše řešeným moderním novostavbám či kombinovaným domům se dřevem, ale také starším domům, které procházejí rekonstrukcí. Takovéto zábradlí z nich udělá opravdový architektonický skvost.
 
zabradli
 
Materiály pro použití v exteriéru i interiéru
Zábradlí KVADRAT je vyrobené z kvalitních materiálů, které zajistí jeho dlouhodobou životnost. Mezi tyto materiály patří nerez, zinkochromát nebo moderní zinkované sloupky s povrchem utaženým chromátováním, které nabízí druhá řada zábradlí KVADRAT Natur. Zinkochromát lze navíc opatřit povrchem s práškovou barvou, která umožňuje různé barevné varianty.
Zajímavou možností ze sortimentu Dieda, jsou zábradlí se sloupky vyrobenými z plochých stojin. Při rozhodování o typech zábradlí, je vždy zohledňováno jeho budoucího umístění. Pro využití v interiéru jsou vhodné sloupky s povrchem v zinkochromátové úpravě nebo s povrchem opatřeným práškovou barvou. Pro exteriérové použití na schodištích nebo balkonech je vhodné celonerezové provedení zábradlí, nebo povrch opatřený žárovým zinkováním a práškovou barvou.
 
Barevné odstíny zábradlí
Výrobce Dieda používá pro všechny dodávané tvarové varianty sloupků kvalitní práškové barvy rakouského výrobce Tyger Drylac, se strukturou označovanou Fine Texture, která zajišťuje esteticky atraktivní povrch. Barevné odstíny sloupků lze volit v široké škále různých provedení podle barevné škály Drylac. Pro použití v exteriéru se mohou stát zajímavým řešením barvy metalické.
 
zabradli
 
Zábradlí Dieda je propracovaným stavebnicovým systémem, kdy jsou jednotlivé díly vyrobené dopředu. Výhodou jsou proto krátké dodací lhůty. Instalaci při troše šikovnosti zvládne zákazník i svépomocí. Univerzálnost jednotlivých dílů má vliv také na cenu, která je díky tomu velice příznivá. Systém Dieda navíc umožňuje variabilní kombinovatelnost, takže je možné doplňovat hranaté sloupky například kulatými madly z různých materiálů.
 
Výhradním distributorem systému zábradlí Dieda, který zajišťuje kompletní servis a poradenství je firma Dastech s.r.o.
 
Více na  www.zabradli.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *