Velký výběr, odolnost a kvalita. To jsou vinylové podlahy Gerflor Designart

Pokud plánujete rekonstrukci bytu či domu, nebo jen chcete zvelebit místo, kde trávíte nejvíce času, nejdůležitějším prvkem, kterému se budete věnovat, je podlaha. V dnešní době už je spousta možností jakou si zvolit podlahovou krytinu, ale proč nechtít to nejlepší co český trh nabízí?

Důležité při výběru pro vás bude jednoduchá pokládka, mimořádná odolnost proti poškození a v neposlední řadě také inovativní a působivé dekory. Všechny tyto vlastnosti se snoubí ve vinylové podlaze Gerflor Designart , která splní přání i těch nejnáročnějších uživatelů.

Pro lidí, kteří uznávají ochranu životního prostředí může být působivý fakt, že Gerflor je ekologicky odpovědným výrobcem podlah. Jsou zde stanoveny nejvyšší normy, co se týká kvality životního prostředí. Jsou používány recyklované materiály ve veškerém dostupném sortimentu a navíc, nová generace podlah snižuje používání lepidel, a tím pádem také usnadňuje nejen využití, ale také následnou recyklaci na konci životnosti podlahy.

Všechny výše zmíněné atributy splňuje podlaha DesignArt od francouzské společnosti Gerflor, která je jednou ze světových špiček ve výrobě podlahových krytin.

Vinyové podlahy Geflor DesignArt se řadí mezi technologicky nejpokročilejší a jsou také dostupné v plovoucím i lepeném provedení.

Nová kolekce DesignArt společnosti Gerflor poskytne zákazníkům vysoce kvalitní vinylové  podlahy založené na nejnovějších poznatcích a díky tomu docílíte:

– jednodušší pokládku i použití

– optimální komfort

– inovativní a působivé dekory

– mimořádná odolnost proti poškození

– respekt k životnímu prostředí

Předností této kolekce je její variabilita možností pokládky. Můžete si zvolit, zda budete celoplošně lepit nebo je pokládat plovoucím systémem na tzv. click.

DesignArt Home

Jedná se o bytovou kolekci s nášlapnou vrstvou 0,3mm. Zde naleznete 14 dekorů dřeva 4 dekory dlažby.

DesignArt Home Click

Tato kolekce má stejné propozice jako Home, navíc ovšem obsahuje zámkový systém LOCK pro rychlou montáž.

DesignArt Traffic

Tato kolekce je určena jak do bytových, tak komerčních prostor, s nášlapnou vrstvou 0,55mm. Obsahuje 15 imitací dekoru dřeva a 1 kamenný dekor.

DesignArt Traffic Click

Tyto zámkové vinylové podlahy s nášlapnou vrstvou 0,55 mm jsou vyhovující nejen do domácnosti, ale hlavně a především do zatěžovaných prostorů.

Vždy je ale nejlepší vidět krytinu na vlastní oči, proto vás zveme také do našich showroomů v Praze, Brně, Plzni a Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s realizací vaší nové podlahy odborně poradíme.

 

Více informací a inspiraci najdete na: https://www.svetpodlah.cz/

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *