Dokonale rozvrženou domácnost vytvoří interiér na míru

Zachovat jednotný styl domácnosti se zdá jako jednoduchý úkol. Bohužel nestačí nakoupit hromadu cenově dostupných dekorací a rozestavět je do každého koutu. Co se týče větších kusů vybavení, to už je oříšek. A co teprve rozměry. Gauč, který se vám hodí je moc malý, úzký, nebo nemá úložné prostory. Řešením jsou interiéry na míru.

Ať už plánujete velkou rekonstrukci, nebo jen přestavbu pokoje, vyplatí se poslechnout rady moudřejších. Pročtěte si články se zkušenostmi ostatních lidí s podobnými stavebními úpravami. Nebo ještě lépe, obraťte se na designéra či bytového architekta. Navrhne vám úpravy interiérů na míru, které sedí vašemu stylu i dispozicím interiéru. Dejte si pozor na to, aby styl, materiál i podlaha mezi pokoji ladily. Z přechodu mezi jídelnou a kuchyní nemusí vaší návštěvě spadnout brada údivem.

 

V hlavní roli prostor

Pokud zápasíte s malým prostorem, řešení na míru bude vaše parketa. Jednu celou místnost ušetříte tzv. spacím koutem. V obývacím pokoji nechte vytvořit zástěnu, kam schováte postel a případně poličky na odkládání knih a dalších nezbytností místo nočního stolku. Chytře vyřešíte také kuchyňský kout. Ať už potřebujete málo ukládacího prostoru, velkou myčku, nebo kombinovaný plynový a elektrický sporák, vše si namodelujete dle potřeby. Ani obývací pokoj nemusí vypadat jako z katalogu. Uvědomte si, jak jej využíváte a kolik věcí tam skutečně potřebujete. Možná zjistíte, že kvalitní gauč s konferenčním stolkem a televizí zcela postačí.

 

Kde hledat pomocnou ruku

Architekta, řemeslníka i stavební firmu najdete na stránkách Poptávej.cz. Zadání poptávky vám zabere pár minut a za hledání nezaplatíte ani korunu. Pouze vyplníte poptávkový formulář, kde popíšete poptávanou činnost, udáte rozměry a lokalitu. Díky uvedené lokalitě se vám budou ozývat především odborníci z okolí. Potenciální zájemci o zakázku vám budou posílat nabídku na míru do emailu. Vy si vyberete tu nejsympatičtější a detaily už domlouváte společně.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *