Firma na kterou je spolehnutí, čištění koberců Brno

Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti a o rozdílnosti v kvalitě čištění koberců různých úklidových firem. Letos v létě jsem nechala čistit koberec své babičky firmou, která provádí čištění koberců extrakční metodou. Bohužel po jejich čištění vypadal jen nepatrně lépe, takže téměř vůbec nebyl vyčištěný po krajích, ale co bylo opravdu příšerné, tak získal další fleky, které tam předtím nebyly. Navíc zůstal dlouho mokrý, z čehož byla babička nešťastná, jelikož si na kobercích velmi zakládala, měla je několik let, ale byly to koberce kvalitní a krásné.

 

Další ráno jsem na internetu vyhledala pár firem, které provádí strojové čistění kotoučovým strojem a dala se do objednávání firmy. Jediná firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců rotačním strojem Brnobyla ochotna přijet do druhého dne, za což jsem byla velmi ráda. Přijeli dva pracovníci, respektive jeden pán a paní, neskutečně příjemní a hned se dali do práce.

 

Práce jim velmi rychle odsýpala a dokonce přesunuli všechen nábytek, takže koberec vyčistili důkladně celoplošně a u krajů zdi dočistili koberec ručně. Už hned od začátku jsem viděla, jak jejich stroj společně s jejich účinnou chemií dělá hotový zázrak. Po odsátí vzniklé pěny, byl koberec jako nový! Vlas měl znovu krásně nadýchaný a barvy zase svěže zářily.

 

A ta příjemná vůně, která po čištění zůstala, byla naprosto úžasná. Jednoduše nesrovnatelná práce dvou úklidových firem. Jsem velmi ráda, že jsem natrefila na firmu A SERVIS, protože pro jejich pečlivou práci se určitě ozvu i příště a vřele ji doporučuji i známým.

 

Provádí i další práce, jako například mytí oken, což využijeme jistě také. Není nad odborníky, kteří mají práci odvedenou během chvíle a kvalitně. Těším se na další spolupráci s firmou A SERVIS a jejich službu strojové čištění koberců Praha mohu jen doporučit.

 

 

Profesionální řešení mytí oken od výškových prací Brno

 

Potrpím si na pořádek, takže uklízím poměrně často, snažím se o to každý den, ale se třemi dětmi a zaměstnáním to není úplně jednoduché. Manžel mi sice pomáhá, ale i tak na všechno nestačíme, protože nás oba práce poměrně dost časově vytěžuje. Například už měsíc jsem si říkala, že už by okna vážně potřebovala umýt, ale nikdy jsem se k tomu nedostala. Manžel mi pak navrhl, jestli si na to nenajmeme úklidovou firmu.

 

 

 

Prvně mi to přišlo trochu zbytečné, ale když jsem se k tomu nedostala ani další dva týdny, tak jsem si řekla, že to bude lepší. Naši známí nám doporučili úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, práce ve výškách Brno, čištění fasád, od které si nechávají pravidelně čistit okna a podlahy. A od té doby jsme na okna prakticky nikdy nesáhli, protože firma A SERVIS veškerou práci udělá za nás, a to podle mého i za přijatelnou cenu. Okna vyčistili perfektně, že se lesknou jako blesk.

 

Manžel se mi už někdy pěkně vysmívá, že do nich pořád koukám, když jdu kolem. Celkově bych firmu A SERVIS všem doporučila, protože dnes spousta domácností kvůli pracovnímu vytížení nemá na úklid čas ani náladu. Spousta hádek dnes v manželství bývají právě kvůli úklidu, jenže když člověk přijde z práce, chce mít klid a ne mít pocit, že právě přišel na další směnu. Ale zase neznám ženu, která by doma nechtěla mít útulno a naklizeno.

 

Proto je prostě občas dobré to přenechat i na někom jiném a nedat si za cíl zvládat všechno sám. A takovým nejlepším pomocníkem je právě A SERVIS. Díky jejich pracovníkům těžší práce u nás doma řešit nemusíme, protože to udělají za nás.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *