Tisk fotografií

Vytisknout si oblíbené fotografie v pohodlí domova rychle a levně není dnes žádný problém. Velké oblibě se také těší fotodárky. Své vlastní osobní fotografie si můžete nechat natisknout kamkoliv, kam se hodí.

 

Fotky nepatří jen do alba

Tisk fotografií nám dovoluje už dávno více než jen dostat fotografie na papír. Fotky tak už můžeme dostat na spoustu materiálů a zhmotnit si tak své krásné vzpomínky nebo třeba vytvořit zajímavou reklamu pro svou firmu. I tady platí, že ve fantazii se meze nekladou – co chcete, můžete mít. Co třeba puzzle s vaší rodinou fotografií? Poskládané puzzle si pak můžete nechat i zarámovat a pověsit doma na zeď. Netradiční pojetí rodinných vzpomínek i skvělý dárek, u kterého se může pobavit celá vaše rodina.

 

Zábava při skládání

Puzzle si jistě všichni vybavujeme z dětství. Úžasná zábava, při které ovšem musíte i trošku přemýšlet. Každý se nakonec těší na výsledek. Puzzle je náročné podle toho, kolik dílků skládáte nebo podle toho, o jaký obrázek jde. Nemusíte skládat ale jen krajinky nebo zvířátka a ohrané stále stejné motivy. Poskládejte si třeba portrét vašich dětí. U tohoto skládání se pobavíte všichni a konečný výsledek vás o to více potěší.

 

Puzzle jako rodinný portrét

Až budete shánět netradiční dárek pro své blízké, určitě se zkuste poohlédnout po některém z fantastických fotodárků. Puzzle s fotkou dle vlastního výběru překvapí a ohromí naprosto každého. Poskládejte si třeba fotku z dovolené. Dárek, který si oblíbí každý a nadchne všechny bez rozdílu věku. Tak darujete nejen vzpomínky ale i zábavu – puzzle si přece jen dotyčný bude muset nejprve poskládat a věřte, že to nějakou chvíli zabere – a vždy, když se na něj obdarovaný podívá, tak si na vás jistě vzpomene.

Obdarujte své nejmilejší skvělým dárkem, se kterým si užijí i spoustu legrace.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *