Sníte o jedinečné kabelce? Opatřete si gobelínovou kabelku

Máte rádi luxus a potrpíte si na opravdu originálních věcech? Pokud ano, pak si rozhodně opatřete kabelku s ručně vyšívaným gobelínem. S gobelínovou kabelkou jednoznačně zazáříte a ostatní vám budou věnovat pozornost, protože vaše kabelka zaujme  na první pohled. Tato kabelka se zároveň stane vaším výrazným doplňkem, který nebudete již nikdy chtít pustit z ruky. A čím jsou gobelínové kabelky specifické?

 

Krásné a unikátní

Gobelínové kabelky jsou specifické především svým výjimečným vzhledem, který upoutá úplně každého. Rozhodně neunikne žádnému lidskému pohledu, jelikož působí velice unikátním a luxusním dojmem. Dále je typická svoji ruční výrobou, která zaručuje nejvyšší možnou kvalitu. Kabelku si navíc můžete vzít téměř kamkoliv, ať jdete na kávu či do divadla. Díky své praktičnosti se stane vaším neocenitelným doplňkem, který vás bude provázet na každém kroku.

 

Široké spektrum barev a motivů

Další předností je široké spektrum barev a motivů. Můžete si vybrat přesně takovou kabelku, která bude ladit s vaším oblečením. Vybírat můžete z historických, květinových nebo abstraktních vzorů, které jsou často inspirovány díly významných umělců. Kromě gobelínové kabelky můžete sáhnout také po gobelínovém psaníčku či gobelínové tašce. Jednou z posledních předností je světlostálost barev. Nemusíte se tedy obávat, že by při vystavování slunečnímu záření docházelo k vyblednutí barev.

 

Opatřete si ji i vy

Gobelínovou kabelku si můžete pořídit v eshopu či v prodejně společnosti Fine Arts Gobelins. Tato společnost se specializuje na prodej tkaných gobelínů s klasickými i moderními motivy a také na textilní dekorace již přes 10 let. Ve svém sortimentu nabízí opravdu originální kabelky, psaníčka a tašky s ručně vyšívaným gobelínem. Neváhejte se podívat do jejich e-shopu nebo navštivte přímo jejich kamenný obchod v Českém Krumlově v Horní ul. 159.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *