Brno nás baví. A to nejen svými vtipnými sochami

02
Každé město má nějakou budovu či sochu, která lidi pobaví. Brno však v tomto ohledu mezi českými městy jednoznačně vede. Prvním terčem poznámek se stal orloj na náměstí Svobody připomínající mužské genitálie. A aby toho nebylo málo, tak na Moravském náměstí vyrostla socha Jošta, která má podobný ohlas jako orloj. 

Díky těmto vysoce originálním znakům si Brno opravdu každý zapamatuje, i když nechce.  Ovšem to není všechno. V Brně je spousta dalších věcí, u kterých si budete říkat, jestli to autor myslel opravdu vážně, nebo si jen dělal legraci, nebo nebyl střízlivý, když to vše dával dohromady.

A k takovým klenotům patří dokonce dopravní značky, nad kterými někdy zůstává rozum stát. A že jich v Brně na takové menší město není málo. Například, Kouřící značka před budovou Nejvyššího správního soudu pobaví i neřidiče. Sice není vtipný pro svůj  význam, ale pro vizuální stránku. Kouřící značku totiž nepotkáte na každém rohu.

Značka pro zákaz vjezdu je umístěna na jedné z trubek parovodu, které vytápí Janáčkovo divadlo. Takže v Praze se turisté fotografují na Karlově mostě a v Brně se fotografují u kouřící značky. Nebo například značka na křižovatce ulice Cejl a Koliště. Na ní je, že pokud totiž chcete odbočit doleva, musíte jet nejprve rovně, a potom třikrát odbočit doprava. Takže se musíte hezky projet. A takto vám uvízne v paměti u mnoho dalších věcí.

A nejen značek, ale i podniků a firem. Například spousta lidí si zapamatuje i úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček a koberců Brno. Sice ne pro samý význam, jako všechny věci, které jsou zde vyjmenovány, ale pro jejich kvalitní služby a především vynikající čištění koberců, které nemá konkurenci.

 

Pokud chcete vyčistit hloubkově podlahy, tak zvolte metodu čištění kotoučovým strojem

Přidáním této své kladné recenze bych chtěla poděkovat úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění,voskování, impregnace podlah Brno, která dokázala naprosto ukázkově vyčistit moji podlahu.

Pracuji doma, kde mám vyhraněnou místnost, kterou využívám jako manželskou poradnu. Denně ke mně chodí několik klientů, po kterých nevyžaduji přezouvání. Snažím se ji udržovat, ale za roky používání i přes moji snahu byla špinavější a zašlejší. Už se mi to vážně nelíbilo, tak jsem si řekla, že si ji nechám vyčistit odborníky.

 

 

 

Na internetu jsme se dočetla o A SERVIS LIPKA a kontaktovala jsem je. Dobrý dojem na mě udělali už po telefonu, protože byli moc milí.  Domluvili jsme se na všech detailech, sdělili mi, za jakou cenu by mělo vše probíhat a poslali mi finanční návrh. V daný termín přijeli tři zaměstnanci a pustili se do práce. Čištění probíhalo za pomocí strojové metody, které dokázalo skutečný zázrak. Podlaha byla opravdu nádherná, krásně prokoukla. Jejich speciální čisticí prostředky navíc provoněli krásně celý prostor. Celá moje poradna najednou dostala úplně nový nádech. A ještě jako bonus pololesklý vosk.

Tato firma nabízí i další řadu úklidových služeb, takže pokud člověk potřebuje něco dalšího, nemusí to hledat u jiné firmy, protože tady to má vše hezky při jednom a ví, že s výsledkem bude spokojen. Proto bych chtěla všem firmu A SERVIS a jejich službu čištění podlah Brno vřele doporučit, protože mě opravdu nenapadá nic, co bych jim mohla vytknout. Práci odvádí skvěle, a to i v krátkém čase a zaměstnanci vykazují profesionalitu ve všech směrech – jsou milí, ochotní a zkušení a vždy si se vším vědí rady.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *