Kamenné obklady od SIMPLEHOME.cz jsou to pravé pro dekoraci stěn!

Dekorace stěn jsou v dnešní době stále více vyhledávány nejen předními architekty, ale i při vybavování a rekonstrukci interiéru vlastními silami. Která dekorace na stěnu ovšem dokáže celému interiéru dodat nádech luxusu a elegance? Přesně tuto funkci mají interiérové obklady v sortimentu SIMPLEHOME.cz. jedná se o obklady v imitaci kamenných vzorů.

 

Mezi pravými kameny nepoznáte rozdíl

Obklady z kamene se pro využití do interiéru příliš nehodí. Kámen je těžký materiál a špatně by na stěnách držel. Ovšem kamenné vzory mohou dodat interiéru potřebný design. Řešením mohou být dekorace na stěnu v podobě interiérových obkladů SIMPLEHOME.cz. Zde jsou v nabídce obklady ze speciální sádrové směsi, které jsou ovšem povrchovou úpravou a barvou k nerozeznání od přírodního kamene.

Desítky kamenných motivů a nechybí ani imitace cihel

Nabídka obkladů z imitace kamene na SIMPLEHOME.cz. je opravdu pestrá a tvoří ji několik desítek vzorů. Každý vzor věrně napodobuje svůj přírodní druh kamene strukturou, členěním i barvou. Ovšem pokud byste vyžadovali opravdu rustikální dekorace na stěnu, můžete využít cihlové obklady. Ty jsou také tvořeny sádrovou směsí a nabízeny v mnoha variantách cihel od zbrusu nových až po vybledné a oprýskané. Pro každý interiér je zde připravena vhodná varianta a můžete zvolit odlišné obklady.

 

Kde se obklady nejčastěji využívají?

Nejčastější využití nachází kamenné obklady v obývacích pokojích, zejména v prostoru za sedací soupravou nebo za televizí. Ovšem jejich využití není vyloučeno ani v chodbách, ložnicích, jídelnách nebo kuchyních. Vše záleží na vaší úvaze. Pokud máte ve své domácnosti krb a plánujete jeho obestavbu, můžete obklady využít i pro tento účel. Krbové obestavby jsou totiž pro kamenné obklady také ideálním využitím. V nabídce jsou totiž ke každému druhu také rohové díly.

Kompletní sortiment najdete na www.simplehome.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *