Zajistěte správnou hydroizolaci teras a balkónů ještě před zimou!

Zima je pro balkony a terasy nejnáročnějším obdobím celého roku. Samozřejmě, že terasy a balkony jsou působení povětrnostních vlivů vystaveny po celý rok, ale právě zima a mráz jim dávají zabrat nejvíce. Zima může velmi významně poškodit konstrukci obou prvků.
 
Zejména pak při proniknutí vody do konstrukce, která uvnitř zmrzne. Všichni víme, co dokáže udělat rozpínání ledu na silnicích. To samé může udělat led v konstrukci balkónů a teras. Pokud nechcete, aby ve vašich terasách a na balkonech byly na jaře díry jako po kráteru, měli byste je na zimu připravit.
  
hydroizolace terashydroizolace teras
 
Hlavní je zamezit průniku vody do konstrukce!
Největší škody tedy dokáže napáchat voda. To ale nejen v zimě, kdy se mění na led, ale i v ostatní roční období, kdy se voda dostane do konstrukce a oslabuje jí. Základem ochrany teras a balkonů je tedy jejich hydroizolace. Hydroizolace teras a balkonů dokáže zamezit pronikání vody a vlhkosti do samotné konstrukce prvků a účinně je chránit před poškozením. Možná již po zimě bude pozdě a kromě nové hydroizolace balkonů a teras budete muset provést jejich celkovou rekonstrukci, což by znamenalo další výdaje navíc. Výběr materiálu pro hydroizolace je ovšem velmi důležitý. Při nákupu nekvalitního materiálu nebo špatného provedení se problémů zbavit nemusíte nebo nastanou rychle znovu.
 
hydroizolace terashydroizolace teras
 
Folie ALKORPLAN s ochranou proti UV záření jsou ideální volbou
V oblasti hydroizolací dosahují skvělých výsledků špičkové hydroizolační folie ALKORPLAN. Jedná se o folie světové kvality a jejich hydroizolační schopnosti jsou na nejvyšší technologické úrovni a nepoškozuje je ani sluneční UV záření. Samotná kvalita materiálu je ovšem bez odborné pokládky k ničemu. Na našem trhu se na realizaci hydroizolací pomocí folií ALKORPLAN specializuje společnost HIZOL s.r.o. Firma HIZOL s.r.o dokáže velmi účinně provádět veškeré druhy hydroizolací a navíc vám poskytne i odborné poradenství, které bude vyhovovat vašim individuálním požadavkům na konkrétní hydroizolaci.
 
Kompletní informace naleznete na www.hizol.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *