Nebude váš dům v zimě zbytečně ztrácet teplo?

Tepelné ztráty v zimním období jsou strašákem pro každého vlastníka staršího rodinného domku. Každou zimu protopíme velké množství financí a při vzrůstajících cenách všech paliv nás stojí vytápění domácnosti stále více. Nezáleží na tom, zda topíte elektřinou, plynem nebo tuhými palivy. Ceny stoupají a tepelné ztráty starších domů jsou stále větší. Rozumnou variantou jak zabránit tepelným ztrátám domu je kvalitní volba zateplení.
 
Nemusíte zateplovat celý dům, stačí jeho hlavní část!
Při vyslovení slovního spojení zateplení objektu si většina z nás představí hlavně zateplení fasády. To je ovšem velmi finančně i časově nákladná záležitost a spousta z nás nemá na tento druh zateplení dostatečné finanční prostředky. Naštěstí ale existují i jiné druhy zateplení rodinných domů, které přinesou velké účinky a nezatíží tolik rozpočet domácnosti. Teplý vzduch totiž stoupá vzhůru a nejčastěji neuniká stěnami, ale stropy do půdních prostor, kde ho nevyužijeme. Zateplení stropů a půdních prostor je tedy ideální variantou, jak zabránit tepelným ztrátám. Při správné volbě druhu zateplení můžete dosáhnout úspor na vytápění až v hodnotě 30%.
  
foukané izolacefoukané izolace
 
Jaký druh je ten správný?
Ano! Moderní varianty zateplení půdních prostor dokáží dosáhnout téměř třetinových úspor na vytápění domácnosti. Stačí jen správně vybrat materiál a technologii zateplení. S tímto problémem vám může pomoci firma Foukané Izolace s,.r.o., která je v tomto oboru odborníkem a specialistou. Soustředí se na zateplení pomocí foukané minerální vlny. Tento materiál dosahuje velmi vysokých tepelně-izolačních účinků. Foukaná izolace může být aplikována i v těžko dostupných prostorách, zabraňuje vzniku tepelných mostů a realizace je velmi snadná. Probíhá totiž pneumaticky, pomocí hadice. Materiál je uložen v nákladním automobilu, odkud putuje přímo na místo určení. Nedochází k žádným ztrátám ani ke vzniku nepořádku v domě. Celá realizace je díky profesionálním pracovníkům hotova již za pár hodin.
 
Informace o tomto druhu zateplení najdete na www.foukaneizolace.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *