Popraskanou izolaci na plochých střechách nemusíte hned měnit

Je vaše izolace na ploché střeše popraskaná? Máte strach, že popraskaná střešní izolace nevydrží zimu? Zima je pro izolaci velmi náročná a pokud je třeba jemně popraskaná, na jaře budou praskliny mnohem větší a může být poškozena i konstrukce pod izolací. Ovšem výměna kompletní izolace střešní krytiny je finančně náročné řešení, které stojí řádově desítky tisíc korun. Naštěstí stačí ale izolaci opravit účinnými prostředky.
 
Pro opravu izolace volte pouze profesionální prostředky
Na našem trhu najdete mnoho prostředků pro opravy izolace plochých střech. Bohužel ne všechny jsou tak kvalitní, jak bychom my a naše střecha potřebovali. Opravovat střechu levnými prostředky by mohlo být přirovnáváno k házení hrachu na stěnu. Levné prostředky nemají takovou účinnost a mnohdy ani nedokáží střechu doopravdy chránit. Navíc je velká pravděpodobnost, že střechu budete muset opravovat stále dokola každý rok. Pokud ale zvolíte metodu opravy plochých střech a hlavně kvalitní hydroizolaci, můžete být s výsledkem spokojeni ještě několik let.
 
O jakou metodu se jedná?
Nejkvalitnějších výsledků dosahuje tekutá hydroizolace, se kterou pracuje společnost TAURIS plus, s.r.o. Jedná se o hydroizolaci na bázi polymeru od kvalitního a prověřeného německého výrobce. Tato hydroizolace plochých střech společně s kvalitní aplikací dokáže vydržet až 5x déle, než klasická metoda asfaltem. Odbornou aplikaci vám zajistí odborníci ze společnosti TAURIS plus, s.r.o., kteří dokonale zvládnou i těžko přístupná místa. Navíc se jedná o jediný druh hydroizolace na našem trhu, která může být aplikována i za deštivého počasí, aniž by tato aplikace nějak snižovala její účinky. Tato hydroizolace vytvrzuje vlhkostí, která je obsažena ve vzduchu a proto se může používat i při špatných povětrnostních podmínkách na podzim, nebo v zimě. Použití je možné až do 0 stupňů Celsia. Má úžasné vlastnosti. Je pružná, pevná, difúzně prostupná, odolná proti UV záření a mnoha chemikálijím.
 
Kompletní informace naleznete na www.taurisplus.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *