Proč patří stavební chemie MAPEI k tomu nejlepšímu na trhu?

Stavební chemie je velmi širokým pojmem a při výstavbě rodinného domu se s jednotlivými prvky stavební chemie budete setkávat velmi často. Stavební chemie je společným názvem například pro lepidla na dlažbu, nivelační hmoty, omítky, silikony, spárovací hmoty a desítky dalších druhů produktů. V současnosti můžeme na našem trhu najít stavební chemii od několika tuzemských i zahraničních výrobců. Jednotlivé druhy se liší kvalitou i množstvím produktů. Mezi mnoha značkami stavební chemie patří například MAPEI k tomu nejlepšímu na trhu.

 

Proč MAPEI?

Stavební chemie MAPEI si svou vysokou oblibu nezískala náhodou. Získala jí především proto, že se neustále snaží nabídku stavební chemie vyvíjet a inovovat, aby splňovala stále vyšší nároky. Moderní stavebnictví totiž má vysoké nároky. Právě MAPEI se je snaží plnit. Nutno říci, že úspěšně, protože se na trhu tato značka pohybuje již více, než 70 let. Část svých zisků neustále investuje do vývoje a modernizace.

 

Nejen kvalita, ale i velikost sortimentu

U stavební chemie MAPEI není jediným důvodem k vysoké oblibě kvalita nabízených materiálů, ale také velikost sortimentu. Samozřejmě, že i některé jiné značky stavební chemie se dokáží v některých druzích MAPEI kvalitou vyrovnat. Ve velikosti nabídky ale nikoliv. MAPEI totiž nabízí opravdu kompletní nabídku stavební chemie pro každou část stavby, včetně možných oprav a úskalí. A kvalita je zaručena v každém oboru. Není to tak, že by se MAPEI soustředila jen na jednu oblast stavební chemie, kde by dosahovala vysokých kvalit a ostatní kategorie byly jen průměrné. Každá součást sortimentu MAPEI dosahuje maximálních kvalit. MAPEI se také snaží o neustálé rozšiřování nabídky, i když to není jednoduché. Současný katalog produktů MAPEI 2014 má celkem 1155 položek.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *