Rovná podlaha může být rychle, levně a bez čekání

podlaha cetris
Potřebujete na novostavbě dosáhnout krásně rovných podlah? Nestavíte nový objekt, ale rovné podlahy potřebujete udělat ve starých objektech? V tom případě máte na výběr dvě možnosti. Můžete utrácet velké finance na nákup samonivelačních hmot, které budou ještě další dva dny nepochůzné a mokré. A nebo můžete využít způsobu, který je suchý, levný a rychlý. Toho docílíte s využitím cementotřískových desek CETRIS® .

Desky CETRIS jsou na podlahu ideálním řešením
Vytvoření nové podlahové konstrukce je s použitím desek CETRIS® opravdu snadné. Ve stavebním odvětví nachází široké uplatnění.  Podlahové systémy CETRIS® se mohou využít jako nosná vrstva položená na nosnících nebo v systému lehkých plovoucích podlah nebo jako podlahové desky při sanaci starých dřevěných podlah. Využity mohou být na podlahách v novostavbách, při rekonstrukcích, v montovaných domech, v kancelářských objektech i na půdních prostorách. Výsledkem je vždy homogenní roznášecí vrstva.

podlaha cetrispodlaha cetris

Jaké jsou přednosti podlahy z CETRIS desek?
Pokud chcete využít pro novou podlahu CETRIS®desky, máte na výběr ze dvou základních modelů a druhů. Prvním z nich je využití desek s principem pera a drážky nebo využití desek s tupou hranou ve dvou vrstvách. Oba druhy mají ale stejné přednosti. Mezi hlavní patří samozřejmě zmiňovaná rychlost realizace, žádné čekání a malé finanční zatížení. Tím ale výhody rozhodně nekončí. CETRIS® desky mají také skvělé tepelně-izolační a zvukové-izolační parametry. Mají nízkou hmotnost a jsou schopné vyrovnávat různé výškové úrovně. Podlaha je pochůzí ihned po skončení realizace.

podlaha cetris

Kompletní informace najdete na www.cetris.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *