Speciální dřevostavba pro náročné se nazývá roubenka

Dřevostavby jsou v posledních letech hodně na vzestupu a nic nenasvědčuje tomu, že by se z dlouhodobého hlediska cokoliv měnit. Trendy naopak poukazují, že jejich vliv se za chvíli přehoupne do většinového zájmu. Aktuálně se dřevostavby mohou pochlubit takřka 12% zastoupením na českém trhu a čísla neustále rostou. Pro náročnější klientelu hledající opravdu skvostné obydlí ve stylu našich babiček v moderním pojetí společnost Woodlife nabízí řešení v podobě roubenky. Jedná se o specifickou stavbu, u které se kromě pozitivních vlastností zachovává i typický pohádkový vzhled.

Roubenky a sruby na klíč

Společnost Woodlife se při výstavbě dřevostavby vždy ohlíží na přání klienta. Počáteční schůzka oběma stranám pomůže najít nejvhodnější řešení a návrh projektové dokumentace. Požadavky a představy budoucích majitelů jsou zkrátka na prvním místě. Všechny roubenky a srubové domy jsou realizovány z kvalitního sušeného hoblovaného smrku, který je navíc opracován dvojitou péro-drážkou.

Obvodové stěny jsou pro vylepšení vlastností domu obdařené tepelnou izolací v podobě dřevité vlny, kamenné vaty nebo ovčí vlny. Roubenka je typem stavby, která hrdě přiznává pohledovou podstatu interiérových i exteriérových stavebních prvků jako jsou stropní trámy, vaznice nebo kleštiny. Využijte služeb Woodlife a nechte si vyhotovit roubenky a srubové domy na klíč.

Srubové domy a roubenky s ohledem na základní konstrukci

Srubové domy a roubenky představují seriózní nabídku pro spokojený život v překrásném domově vystavěného z přírodního materiálu. To sebou přináší celou řadu nevyvratitelných výhod, jaké jen příroda může nabídnout. Většina srubů je tvořena základním nosným prvkem z ne-hraněného, polohraněného nebo hraněného řeziva.

Při hledání optimálního vyvážení představ klienta lze tyto základní prvky uložit i svisle nebo v příjemné kombinaci s vodorovným uložením, což v konečném důsledku předesílá monumentální vzhled bez jakéhokoliv kompromisu či pochybností, že se jedná o mimořádné stavební dílo.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *