Stavba nového domu – ušetřete geniálně s programem GÉNIUS

Každý, kdo se chystá stavět dům, hledá možnosti, jak co nejvíce snížit náklady nejen na samotnou stavbu, ale i na následný provoz domu. Tyto úspory by ale rozhodně neměly být na úkor kvality použitých materiálů či provedené práce. Takto ušetřených peněz byste totiž mohli později hořce litovat. Raději se tedy zaměřte na úspory, které vycházejí z chytrých řešení.

 

Co si budeme povídat, každá měsíčně ušetřená stokoruna je dobrá. Co kdyby vám ale někdo nabídl, že díky jeho geniálnímu nápadu můžete při splácení domu ušetřit téměř 2.000,- Kč měsíčně? Považovali byste ho za snílka, za blázna či za podvodníka? Chyba! Takovéto geniální řešení totiž skutečně existuje. Přišli s ním odborníci ze společnosti Ekonomické stavby, kteří se zaměřují na snižování cen domů, mimo jiné i s použitím všech dostupných státních podpor. Program se celkem výstižně jmenuje Génius.

 

Jednou z nich je i takzvaný Zelený bonus a právě na něm je celé kouzlo programu Génius postaveno. Základním principem je důsledné využití státní dotace, která je určena na výrobu elektřiny solárním panelem. Na střechu realizovaného domu se s pomocí úvěru pořídí malá solární elektrárna. Získaná elektřina se prodá za státem garantovanou dotovanou cenu a z výnosu se nejprve zaplatí úvěr na panel a poté se z něj dotuje hypotéka na dům. Výsledná měsíční splátka hypotéky je díky tomuto postupu každý měsíc nižší o 1.840,- korun.

 

Další velkou výhodou programu Génius je to, že v rámci programu Zelený bonus můžete vyrobenou elektřinu v libovolném množství spotřebovat. Dotace státu se totiž vztahuje na vyrobení elektřiny, ne na její předání do sítě. Vzhledem k tomu, že cena elektřiny neustále roste a v průběhu příštích 15 let se předpokládá její zvýšení až o 50%, bude program Génius čím dál tím výhodnější, protože vám kromě snížení splátky bude šetřit i peníze za elektrickou energii.

Princip programu génius je poměrně jednoduchý, jeho realizace je ale administrativně a technicky velmi náročná. Proto je dobrou zprávou to, že společnost Ekonomické stavby za vás většinu administrativních úkonů vyřídí. Navíc má k dispozici tým speciálně vyškolených projektantů, kteří již mají s realizací tohoto programu bohaté zkušenosti. Problém byste neměli mít ani se získáním úvěru, protože společnost Ekonomické stavby je pro banky silným partnerem.

 

Jestliže tedy chcete postavit dům skutečně ekonomicky a následně ještě každý měsíc ušetřit na splátkách, prostudujte si podrobnosti programu Génius a nebo se obraťte přímo na společnost Ekonomické stavby.

 

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

 

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz„>info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *