Vorlíček plast s.r.o. – Kvalita a rozumná cena !

Sháníte kvalitní plastová okna nebo dveře, ale nevíte,  komu můžete věřit? Pak navštivte firmu Vorlíček plast s.r.o., která sídlí v mnoha městech, jako například v Praze, Plzni, Slaném, Mělníku, Čáslavi či Rakovníku.
Každý vybírá podle ceny, avšak nejlevnější není vždy to nejlepší. Tato firma nabízí svým zákazníkům kvalitu za velmi rozumnou cenu. Samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis.


Vorlíček plast s.r.o. je tu pro každého zákazníka
Zákazníkovi je nabízena kompletní dodávka oken, demontáž oken starých, jejich likvidace, montáž oken nových a následné zednické začištění. Výhodou je také to, že první seřízení je vždy zdarma. A tak se tato firma snaží vyjít vždy každému vstříc a díky tomu má stále více spokojených zákazníků.

Mnoho zkušeností, vyškolení specialisté
Rodinná firma Vorlíček plast s.r.o. byla založena již v roce 1997 a od té doby si nasbírala mnoho zkušeností, které aktivně uplatňuje. Firma zaměstnává  tým  stovky profesionálních pracovníků, kteří zajišťují vše od prodeje, přes výrobu až po záruční servis. Jedná se tak přibližně o 2 500 kusů okenních jednotek měsíčně. Firma Vorlíček plast s.r.o. klade velmi velký důraz na seriózní jednání a bezchybnou dodávku výrobků, a tak jim zajisté můžete plně důvěřovat. 


Rodinné domy i bytová družstva
Strategie firma Vorlíček plast s.r.o. je zaměřena na koncového zákazníka a tak byli v počátcích zaměřeni na výměnu oken v rodinných domcích. V dnešní době však stále častěji k zákazníkům přibývají bytová družstva s větším počtem bytových jednotek.

Pro více informací navštivte www.plastova-okna-dvere.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *