Stavíme doma krb

Při pohledu do krbu se zasní každý druhý. Měla jsem vždy sen mít doma krb. Když jsem byla malá, babička měla doma kamna, kterými se vytápělo stavení. Pamatuji si tu příjemnou atmosféru, teplo ze sálajících kamen bylo úplně jiné než když sedíte dnes v kuchyni a topíte ústředním topením nebo plynovým kotlem. Otevřený oheň vytváří zvláštní atmosféru. Když také přijdete někam, kde se topí tuhými palivy, poznáte to.

Proto jsem se rozhodla, že musím mít doma také krb. S manželem jsme se zrovna pustili do projektování našeho nového domu, takže jsem tam krb hned zařadila. Ono se řekne krb, ale člověk netuší, co všechno to obnáší. Jestli si myslíte, že je to jen tak, tak není. Dnešní krby se totiž skládají z krbové vložky, krbové obestavby, kouřovodů a rozvodů teplého vzduchu nebo teplé vody. Existuje velké množství krbových vložek, ze kterých můžete vybírat. Některé ohřívají vzduch a pomocí něj vytápějí celý dům, jiným typem jsou potom teplovodní krbové vložky, které mají vodní výměník, v něm ohřívají vodu a tou je potom realizováno vytápění. Možností na výběr je spousta, vy se potom musíte rozhodnout, jak chcete váš dům vytápět.

Když už si vyberete krbovou vložku, přijde na řadu krbová obestavba. Obestavby jsou odpovědné za vzhled krbu. V závislosti na vybrané krbové vložce si pak koupíte krbovou obestavbu, která se bude hodit do vašeho interiéru. My jsme si náš krb vybírali u skutečných profesionálů. Neváhejte a zavítejte i vy do internetového obchodu Levne-krby.eu, kde na váš čeká bohatá nabídka krbových vložek i obestaveb v moderním, rustikálním i retro stylu. Svěřte vaše vytápění do rukou profesionálů a vsaďte i vy na vytápění tuhými palivy, nechte si odborně poradit a nakupte si vše potřebné u profesionálů, budete potom stejně spokojeni jako my.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *