Vyměňte nájemní bydlení v panelovém domě za váš vlastní rodinný dům!

Zdá se, že podzim už je letos u konce, a že na řadu přichází chladné zimní období. Tentokrát to vypadá, že bude dlouhá zima. Na to, než se prohřejete prvními jarními slunečními paprsky, si budete muset ještě nějaký čas počkat. Jediným zdrojem tepla pro vás teď bude teplo vašeho domova. Se zimou přichází i období topné sezóny a úklidu sněhu před vašimi domy a byty.

Nebaví vás bydlení v panelovém domě?

Máte ve svém panelovém bytě problém s tím, že nedokážete ovlivnit množství tepla, které vám dodají společné kotelny? Nelíbí se vám, že se musíte neustále s někým dohadovat, aby uklidil společné prostory plné sněhu a vody? Těšíte se po práci na trochu klidu na své oblíbené pohovce v obývacím pokoji, ale často se vám ho nedostává? Dohadujete se se svými hlučnými sousedy? Či vás snad trápí jiný problém spojený s bydlením v panelovém domě? Pak je nejvyšší čas rozhodnout se pro jiné bydlení!

Pořiďte si vlastní rodinný dům!

Mít konečně svůj vlastní dům, kde bude mít každý svoji místnost, prostornou kuchyni, krásný veliký obývací pokoj, společnou tělocvičnu s fitness přístroji nebo třeba tolik potřebnou pracovnu. To je asi sen každého z nás. Chcete vlastnit rodinný dům, který bude mít krb pro úžasné večerní posezení s rodinou nebo přáteli? Určitě ano! Pak je tedy čas na změnu.

Nový dům nebo rekonstruovaný?

U snů, ale zůstat nemusí. Musíte se rozhodnout mezi tím, zda si koupíte dům starší a budete ho rekonstruovat nebo si pořídíte rodinný dům nový. Pro většinu lidí je výhodnější varianta postavit si dům nový. U nového rodinného domu máte totiž jistotu, že bude postaven z nejmodernějších materiálů, které jsou dostupné na našem trhu a které splňují přísné směrnice EU pro tepelnou izolaci. Budete tak vědět, že váš nově postavený rodinný dům bude nízkoenergetický, že tak uspoříte nemalé finanční prostředky za vytápění a provoz svého rodinného domu a samozřejmě také, že váš dům bude dispozičně řešen přesně podle vašich přání a potřeb.

Ekonomické stavby splní sen každému!

Stavební firma Ekonomické stavby s.r.o. má dlouholetou zkušenost se stavěním zděných rodinných domů, a proto je skvělou volbou pro stavbu vašeho nového domu. Ekonomické stavby nabízejí ve svém katalogu rodinných domů stovky typových domů. V případě, že máte o katalog zájem, neváhejte si ho ZDARMA objednat na výše uvedeném odkazu. Ekonomické stavby mají v nabídce       kromě kvalitních rodinných domů na klíč také nadstandardní služby a různé programy. Díky tomu si mohou rodinný dům dovolit téměř všichni. Mladí lidé, kteří mají svůj pozemek a naspořeno alespoň 170.000,-Kč mohou využít například program Mladá rodina. Programů šitých na míru nabízí Ekonomické stavby celou řadu. Můžete díky nim pořídit pozemek na úvěr, snížit měsíční hypotéční splátky, začít stavět s nulovou hotovostí, platit si namísto drahého podnájmu splátky přímo na váš dům, zkrátit výstavbu vašeho rodinného domu na minimum, atd. Podíváte-li se na stránky Ekonomických staveb, najdete tam i další programy, které by vás mohly zaujmout a pomoci při stavbě vašeho domu.

Kromě již výše zmiňovaných výhod nabízejí Ekonomické stavby svým klientům i následující benefity:

I mladí lidé jsou velmi šikovní a tak si některé dokončovací práce, na které není potřeba kvalifikovaných odborníků, mohou dodělat sami. Stavební firma vám dodá potřebný materiál za ceny, za něž je nakupuje sama. Tím ušetříte nemalé peníze a zároveň se zúčastníte stavby vašeho domu.

Až rodinný dům postavíte, budete jej chtít zařídit. Ekonomické stavby pro své klienty připravily tzv. Kuponovou knížku, která je plna slev. Umožní vám nejen levnější nákupy v oblasti bydlení, ale také v oblasti služeb. V současné době nabízí kuponová knížka přes 70 různých slev a vždy po šesti měsících chtějí Ekonomické stavby přidávat 30 dalších. Jistě vás zaujme například 15% sleva na kuchyně Oresi nebo 21% sleva na osobní automobil. Slev je v kuponové knížce nespočet, stačí si jen vybrat, která vám nejvíce vyhovuje.

Každý dům, který firma Ekonomické stavby postaví, je automaticky bezplatně zařazen do programu Servisních prohlídek. Ty se provádějí každoročně s cílem odstranit počínající závady, provést drobná seřízení, např. oken, atd. Na konci záruční doby pak firma provede velkou údržbu, po které bude váš dům zase jako nový. Servisní prohlídky budou pokračovat i po uplynutí záruční doby.

Zamyslete se nad tím, která stavební firma nabízí klientům takovou péči!

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

 


O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

 

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

 

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *