Tip na efektivní rekonstrukci

Man with car
Plánování rekonstrukce bytu nebo rodinného domu je vždy příjemná, ale také velice sofistikovaná záležitost. Jak vytvořit podmínky k rekonstrukci tak, aby byla co nejefektivnější?
 
Kdo někdy rekonstruoval svůj byt či dům, jistě dá za pravdu, že nejdůležitější během příprav je vyklizení prostor. Všechno musí z rekonstruovaných místností pryč, ať už se jedná o gauče, nábytek, ledničku nebo bojler. Pokud se s těmito věcmi nechcete nadobro rozloučit, jistě jste někdy řešili problém, kam je uložit. Jenomže sklep je plný a v garáži také není místo, popřípadě garáž chybí úplně. Jistě, spát vedle bojleru, nebo mít v obýváku vedle gauče letiště, je také možnost.  I když se dá pár dní takto přežít, rekonstrukce trvá většinou týdny.
 
Man with car
 
Řešením mohou být externí skladovací prostory. Například společnost City Self- Storage, která má v Praze tři pobočky, nabízí komfortní kóje v různých velikostech. Vybere si skutečně každý. Nemusíte se bát velkých rozměrů, například kompletní vybavení bytu 2+KK   bez problémů složíte do kóje o velikosti 5 metrů čtverečních. Cena za takovou kóji (s 24 hodinovým přístupem denně, sedm dní v týdnu, s kompletní ostrahou i pojištěním) začíná na 2.300 Kč měsíčně. Cenu si samozřejmě můžete vypočítat na www.cityselfstorage.cz. Rekonstruujte efektivně!
 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *