WPC terasy – dokonalé spojení pevnosti a příjemného vzhledu

Terasy představují příjemné zpestření a zároveň i rozšíření bydlení, a proto se není čemu divit, že se stále častěji objevují na soukromých zahradách či pozemcích, kde si je jejich majitelé nemohou vynachválit. Díky terase máte možnost trávit čas na čerstvém vzduchu i v případě nepříznivého počasí, máte se kam uchýlit s přáteli při oblíbeném grilování i si kam zajít za odpočinkem nebo relaxací. Uvažujete o pořízení terasy, ale lámete si hlavu nad vhodným materiálem? Pak rozhodně pokračujte ve čtení dnešního článku! Představíme vám revoluční materiál, který možná ukončí vaše rozpaky a složité rozhodování!

 

Nepříliš známý materiál

Ačkoli terasy nejsou na českých zahradách nevítaným jevem, materiál, který se vám chystáme představit, u nás ještě tak známý není. Jedná se o WPC materiál, který v sobě spojuje oblíbený a nezaměnitelný vzhled dřeva s odolností plastu, který je odolný proti vlhkosti, hnilobě, hmyzu i plísním. Co to pro vás znamená? Ideální volbu, jak si svou terasu užívat mnohem déle!


Nemějte strach o kvalitu

Řekne-li se plast, spousta lidí si tento pojem automaticky spojí s nepříliš vysokou kvalitou, a proto od této volby okamžitě dávají ruce pryč. A to je škoda! WPC terasy se vyznačují kvalitním provedením z dřevoplastových prken, která nejsou vyrobena z tvrzeného plastu, ba naopak z kompozitního a zároveň i ekologicky vyhovujícího materiálu, na který se můžete spolehnout. Ten má kromě těchto výhod i jednu další – je mnohem odolnější a stabilnější!

 

Terasa během několika snadných kroků

Zajímá vás, jak je to s instalací potažmo i údržbou WPC teras? Pak budete mil překvapeni, když vám řekneme, že samotná instalace je velice jednoduchá a zvládnete ji i vy sami! Jednotlivé desky se vzájemně montují za pomoci spojek. Před očima vám tak vyroste na pohled celistvý a ničím nerušený povrch. A jak je to s údržbou? Nemusíte se bát speciálních přípravků ani pravidelného napouštění olejem, ba naopak – jakmile se vám WPC terasa jakýmkoli způsobem zašpiní, vystačíte si obyčejnou vodou.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *