5 důvodů proč si pořídit na zahradu houpací síť

  1. V houpací síti si odpočinete jako nikde jinde. Pohupuje se sem a tam, jakoby se do ní opíral plážový větřík a vy si v ní můžete číst anebo jen pozorovat modré nebe a snít. V hamace se zhoupnete do jihoamerické pohody dřív, než byste řekli siesta.
  2. Je to krásný a stylový kus zahradního nábytku. U houpacích sítí La Siesta můžete vybírat z mnoha druhů, ať chcete zahradu prozářit jasnými barvami nebo dáváte přednost jemnějším barevným tónům. Hamaka v kombinaci s dřevěným stojanem udělá z vaší zahrady výjimečné místo pro odpočinek.
  3. I když se to na první pohled nezdá, houpací síť vám vydrží léta (samozřejmě, že nemáme na mysli hamaku nebo závěsné houpací křeslo za pár stovek ze supermarketu). Navíc, pokud víte, že se o síť nechcete moc starat a občas ji zapomenete přes noc venku, můžete vybrat z nabídky závěsných houpacích křesel nebo sítí z látky HamacTex®.  Na dotek příjemná tkanina ze 100% polypropylenu je rezistentní vůči vodě, vlhkosti i UV záření. Díky tomu, že rychle schne, se v ní nedrží plísně ani zatuchlost a barvy zůstávají krásně zářivé.

  1. Na podzim síť nebo křeslo lehce sbalíte a uskladníte – nezabere vám skoro žádné místo. Díky závěsnému systému La Siesta je také snadno pověsíte i sundáte. A neřešíte, kde síť nebo křeslo uskladnit přes zimu.
  2. Máte-li děti, buďte si jistí, že budou houpací síť milovat. Budou si v ní hrát, odpočívat nebo si v ní můžete číst pohádky a povídat společně. Pokud zvolíte velikost sítě Kingsize, tak se do hamaky vejde celá rodina.

A kde síť koupit? My doporučujeme houpací sítě La Siesta. La Siesta je výrobce houpacích sítí (nejen) z Jižní Ameriky, které mají certifikáty bezpečnosti a kvality a jsou vyráběny způsobem férovým k lidem i k přírodě. Nabídku houpacích sítí a křesel různých velikostí i barev najdete na www.lasiesta.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *