Potřebujete místo pro sezónní nářadí? Pořiďte si nářaďový domek!

Každý vlastník rodinného domu jistě ví, jak velký sortiment nářadí, náčiní a zahradní techniky je k provozu domu třeba. A nářadí je třeba také přehledně a bezpečně uskladnit. Většina z nás tuto situaci řeší vyhrazeným místem ve sklepě nebo garáži. Mnoho rodinných domů ale sklep ani nemá a garáž by měla sloužit především pro auta a věci k nim potřebné. Nářadí na zahradu by mělo mít své vlastní místo. A právě k těmto účelům slouží nářaďové domky ze dřeva.

Domek by měl mít správnou velikost, hezký tvar a hlavně výrobu z kvalitního dřeva
Tato tři kritéria by pro vás měla být při výběru nářaďového domku nedůležitější. Domek na nářadí by měl mít takovou velikost, aby se do něj pohodlně vešlo všechno nářadí a zahradní technika, kterou zde budeme skladovat. Vše by samozřejmě mělo mít vyhrazené své místo, nikoli naházené na hromadě. Tvar nářaďového domku je také důležitý, zejména z hlediska estetiky. Musí být vybírán tak, aby zapadl do vzhledu zahrady a nekazil jí. Aby mohl nářaďový domek opravdu dlouhodobě sloužit, musí být také vyroben z kvalitních dřevin.

nářaďový domeknářaďový domek

Delta Svratka vyrábí nářaďové domky v mnoha variantách
Pokud chcete vybírat ze široké nabídky domků na nářadí, navštivte stránky deltasvratka.cz. společnost Delta Svratka totiž patří k největším a nejkvalitnějším tuzemským výrobcům dřevěných domků. I v kategorii domků na nářadí máte na výběr ze tří základních variant konstrukce domků. Vybírat můžete domky panelové, palubkové nebo zahradní domky srubové konstrukce. Každý druh konstrukce má poněkud odlišný vzhled a vyniká jinými vlastnostmi. Každá kategorie je zastoupena mnoha velikostmi a modely zahradních domků, aby váš výběr mohl být přesný.

Kompletní informace a fotografie naleznete na www.deltasvratka.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *