Twinson je zcela unikátním systémem pro výstavbu teras

Pro výstavbu teras využívají jednotlivé společnosti v současnosti materiály, které jsou osvědčené a pro tento druh realizací se využívají dlouhodobě. Jedná se především o přírodní dřevo, kámen a keramické dlažby. Obecně se v této oblasti příliš nových metod a technologií nevyvíjí. Snad jen plastové palubky. Výjimkou je ale terasový systém Twinson.

 

V čem je hlavní přednost Twinson?,

Každý jmenovaný materiál má pro využití na terasách své přednosti i nedokonalosti. Dřevo se štěpí, kámen se špatně čistí, dlažby praskají a plast je křehký. Společnost Inoutic, výrobce teras Twinson, se ale rozhodla využít přednosti jednotlivých materiálů a vytvořit jejich spojením pro terasy ideální materiál. 50 procent jeho složení tvoří PVC a dalších 50% je z borovice. Díky tomu dostává terasový systém Twinson opravdu ideální vlastnosti.


Z obou materiálů jen to nejlepší!

Z obou materiálů využívají Systémy Twinson jen ty nejlepší vlastnosti. Ze dřeva je to elegantní vzhled a odolnost proti praskání při nárazu. PVC ve struktuře zase zajišťuje, aby se materiál neštěpil a nehrozilo riziko poranění třískou. Zajištěna je také snadná údržba teras Twinson, protože materiál je nenasákavý. Skvěle odolává působení vnějších vlivů a UV záření. Garantovaná životnost je na 25 let, ale Twinson dokáže při správné údržbě vydržet i 60 let plného provozu.

 

Využití nejen na terasách

Twinson je ucelený systém tvořený základními terasovými deskami. Jejich realizace je pro profesionály snadná a přesná, díky kompletní nabídce prvků pro montáž. Součástí jsou také prvky zakončení okrajů u teras Twinson. Díky tomu mohou být tyto systémy využity nejen na terasách rodinných domů a rekreačních objektů, ale také jako obložení bazénů, zahradních chodníků nebo jako podlaha v pergolách. Stačí správné položení. Na to se na našem trhu specializuje společnost WOODLIFE CZ s.r.o.

Na stránkách www.woodlife.cz také najdete detailní informace o systému Twinson.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *