Vraťte se k tradici! Postavte si kamenné ohniště!

V letním období se stávají ohniště velmi využívanou částí na každé zahradě. Krásná zahrada si zaslouží také krásné ohniště, které by ještě zvýraznilo její půvab. Nejvyužívanějším materiálem pro ohniště byl odjakživa kámen. Díky společnosti CS-BETON se ohniště vracejí znovu do hry.
 
Nové ohniště nese název CSB – NATURBLOK OHNIŠTĚ
Už samotný název výrobku vypovídá o tom, jaké má nový výrobek využití. S jeho pomocí na vaší zahradě, v pergole nebo altánu může vyrůst krásné  ohniště. Jedná se o další z prvků série NATURBLOK a ohniště tak lze kombinovat i s jinými stavebními materiály. Při použití NATURBLOK OHNIŠTĚ vznikne krásné kamenné ohniště s vnitřním průměrem mezi kameny 746mm. Dokonalé opracování a kvalitní materiál zajistí krásný přírodní vzhled ohniště. Tento výrobek nemusíte využívat pouze při opékání, ale může být využit i jako gril. Stačí si dokoupit potřebné příslušenství, které tvoří popelník, grilovací rošt a okrasný kryt.
 
ohniště
 
Výstavba je jednoduchá
Nejtěžším úkolem při stavbě NATURBLOK OHNIŠTĚ je příprava podkladu. Ohniště musí být totiž postaveno na rovném a stabilním povrchu. Povrch pro pokládku může být betonový nebo štěrkový. Na betonový povrch se spodní řada ohniště přilepí pěnou. Další se už jen vrství. Při pokládce do štěrku kameny vrstvíme na zhutněný štěrk. Každé ohniště NATURBLOK OHNIŠTĚ obsahuje 2 typy kamenů. Jedním z nich jsou kameny pro základní výstavbu a druhým jsou kameny pro stříšku. Každý z nich má odlišné rozměry, takže je od sebe bez problémů rozpoznáte.
 
Kompletní informace o ohništi naleznete na www.csbeton.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *