Stůl z masivu vás přežije!

Koupili jste nový byt? Postavili nový dům? Nebo už se nemůžete dívat na svůj starý inventář a chcete se znovu vybavit? Ať už tak nebo tak, prvotním impulsem k obměně nábytku by měl být jídelní stůl. U něho člověk stráví v průměru nejvíce času denně a po posteli a gauči jde o třetí doplněk interiéru, v němž člověk zažívá nejpříjemnější pocity.

Grilované kuřátko, pečené žebírko, nakládaný hermelínek nebo jen obyčejná tlačenka s cibulí. Žádný gurmánský zážitek, nad kterým se sbíhají sliny už při prvotním pomyšlení, se bez řádného stolování neobejde. Nejlepší službu pro catering v jakékoliv podobě udělá stůl z masivu. Aby byl požitek smyslů naprosto dokonalý, mělo by jídlo i stůl splňovat ty nejvyšší kritéria a nároky.

 

Proč pořídit stůl z masivu?

Málokdo si uvědomí, že jídelní stůl je nejvýraznějším prvkem v celé domácnosti. Všichni ho tak nějak míjí automaticky, bez povšimnutí. Ale v okamžiku, kdy by byl poškozený nebo chyběl úplně, nastává doslova „boží dopuštění“. Kde se najíst? Kam odložit nákup, telefon, noviny nebo si při chvilce oddechu vyhoupnout nohy? Jídelní stůl z masivu je prostě nedílnou součástí našich životů a kdo tohle ví, ve výběru neprohloupí a kdo tvrdí opak, brzy spláče nad výdělkem.

Pokud chcete mít doma praktický a moderní stůl, v masivu se nikdy nezklamete. Za prvé, dřevo je přírodní a estetický materiál. Za druhé, masiv je odolný a jeho údržba je snadná a za třetí, stoly z masivu jsou funkční a jsou vnímané jako stabilní interiérový doplněk, který se nikdy neokouká a při   běžném zacházení vás přežijí.

 

Jak vybrat ten správný?

Jídelní stoly z masivu jsou vyráběny z kvalitního listnatého i jehličnatého dřeva. Mezi nejžádanější patří dub, který má výraznou kresbu a texturu. Řadí se k odolným a pevným surovinám, které jsou odolné vůči nepříznivým vlivům, jako je například vlhkost. Co se druhové typologie týče, zákazník vybírá mezi produkty celodřevěnými nebo kombinovanými s kovem.

Aktuálně je velmi módní takzvaný minimalistický styl, který vsází na funkčnost a jednoduché linky. Komplexně vzato má budoucí majitel k výběru nesčetně variant kombinací, aby uspokojil své designové představy spolu s nejvyššími technickými nároky. Industriální a designové jídelní stoly, vyrobené na zakázku, se hodí do zcela nových obydlí, stejně jako jsou přímo stvořeny pro oživení zajetých domácností.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *