Luxusní rohovka TANGO se třemi výškově nastavitelnými opěrkami hlavy

tango-3511f-roh-sedaci-souprava-2
Obývací pokoj je považován za místo odpočinku. Trávíme zde nejvíce volného času jak s rodinou, tak s přáteli. Měl by tedy být příjemným a útulným místem, kde se budeme všichni cítit dobře. Vybavení obýváku vždy závisí na jeho obyvatelích, ale vždy v něm najdete sedací soupravu. Ta patří mezi základní vybavení každé domácnosti.
 
Rohové sedací soupravy
Rohové sedací soupravy patří mezi nejoblíbenější a neprodávanější, díky líbivému vzhledu v kombinaci s jejich komfortem. Zajišťují opravdu pohodlný odpočinek a je to praktická volba do všech obýváků.
 
tango-3511f-roh-sedaci-souprava-2
 
Luxusní rohovka TANGO
Představujeme Vám rohovou sedací soupravu TANGO, která Vám poskytne dostatečný prostor pro sezení celé rodiny, pohodlné ležení a relaxaci. Jedná se o luxusní rohovku, která je očalouněna kvalitními látkami v šedé nebo hnědé barvě.
 
tango-3511f-roh-sedaci-souprava-
 
Komfortní sezení
tango-3511f-roh-sedaci-souprava-1Komfortní sezení na této sedací soupravě zaručují pružiny v sedácích a nastavitelné podhlavníky, které jsou umístěny na všech 3 vysokých opěrácích. V rohové části jsou snížená opěradla a na jejich horní části je umístěna praktická rohová dřevěná polička. 
 
Praktický rozklad a úložný prostor
Rohová sedací souprava TANGO je samozřejmě i rozkládací a jejím rozložením vznikne ložná plocha 210×128 cm. Další výhodou je i úložný prostor, který je tvořen zásuvkou, který se vysouvá pod jednosedem. Tento prostor můžete využít pro uložení deky, polštáře či dalších věcí, které chcete mít schované.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *